Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudja hogy tudok a baratno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja hogy tudok a baratnojerol? L

Figyelt kérdés
Ismerek valakit aki mostanaban fura jeleket ad/veszek eszre rajta. Pl amikor eszrevesz akkor nagyon nez engem, mondhatni mar szemezesnek, mert nem kapja el a fejet. De tudom rola hogy van parja, azt hiszi hogy nem tudom, ha ezt csinalja ?
2021. febr. 9. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Tudod mit? Inkább várd meg, míg esetleg az ilyen kétes jelek helyett egyértelműbben a tudtodra adja, hogy bejössz neki és akar tőled valamit, és aztán kezdj el hőbörögni azon, hogy mégis mit képzel!
2021. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Könnyű benézni azt hogy tetszel valakinek. Tapasztalatból mondom.
2021. febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Küldj felé te is kétes jeleket. Ha azokat elutasítja akkor egyértelmű hogy benézted. Ha pedig egyértelmű jeleket kapsz vágd pofon és szólj a csajának. Szegény lány jobbat érdemel ettől a görénytől.
2021. febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
12 éveseknél ez normális
2021. febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Tudod a pasik máshogy működnek. Náluk kicsit sem tabu a szex. Nekem volt olyan "haverom" aki nyíltan flörtölt velem. Meg is kérdeztem, hogy szét ment a csajával? Aztán rávágta hogy nem, de "hűséget fogadott nem vakságot".


Másik haverom pl szingli volt és semmit nem akart tőlem, mégis kerek perec kimondta hogy "dögös ez a ruha" vagy "jó a s-gged ebben a nadrágban" vagy dekoltáltabb póló volt rajtam szemrebbenés nélkül megstírőlt...


Nem biztos hogy minden pasi meg akar dgni aki rád néz. De ami szép az szép. Mindent a szemnek semmit a kéznek alapon vallom nézzen ha akar 🤷 Főleg ha kirakom, arra van. 🤣

2021. febr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
imadom, az ilyen agyilag 13 eves kiskanyokat, akik azt hiszik, hogy ha egy ferfi megnezi oket, akkor ok nagyon kulonlegesek lesznek es a pasi tuti odaaaig van ertuk. csak mert ‘ugy’ nezett.. aha, oke.
2021. febr. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Az hogy néz még semmit nem jelent, viszont ha őszintén közli veled a szándékait akkor értesítened kellene a kedves barátnőt hogy pakolja össze a párja cuccát.
2021. febr. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!