Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor fog a baratomnak felalln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog a baratomnak felallni ram? Ket eves komoly baratnojevel nemreg szakitottak (egy honapja) es szerintem amiatt nem megy a szex, o is mondta hogy nem tudja meg ugy elengedni magat

Figyelt kérdés
Hogy tudnek ezen segiteni? Ha csak csokolozunk is felall neki, de szex/petting kozben oralozhatok vagy verhetem neki, felall neki, aztan nem sokkal kesobb lelankad. Latom rajta hogy kinos neki, es en felek hogy nem vagyok olyan jo mint az exe es azert nem all fel😩

2017. aug. 3. 23:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd ott azt a puhap*csűt.
2017. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Még az előzőt szereti. Te csak pótlék vagy.
2017. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem túl gyorsan váltott a barátod új barátnőre, talán még nincs teljesen túl az exén.
2017. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 RRR ***** válasza:
85%

nem veled van a baj

adj neki időt

2017. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Szerintem se lepett meg tul teljesen rajta, igazabol a lany nem hagyja es mar a fszom kivan vele allandoan hivogatja meg ha letiltja ir mashol stb..

Baratomnak is elege van mar belole, legalabbis nekem ezt mondja.

Mennyi idot adjak neki?

2017. aug. 3. 23:51
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Mert szerinted az exe jobb nő volt nálad?
2017. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyorstipp: kösd be a szemét az egyik puha sáladdal. Ez segíteni fog neki abban, hogy az érzésre koncentráljon, illetve ad egy izgalmas bizonytalanságot, hogy nem tudja, mi fog történni. Erősítheti is a beléd vetett bizalmát. Nagyon figyelj oda arra, hogy a teste még annak ellenére se feszüljön meg, hogy izgatod őt. Például kezdheted egy alapos testmasszázzsal fejtől talpig, és addig csináld, amíg az utolsó feszült izma is ellazul. Aztán rátérhetsz a farkára. Ha izgatás közben észreveszed, hogy megfeszül a teste, állj meg egy kicsit és érzékien súgd a fülébe, hogy lazuljon el. Ugyanis ha ellazult a teste, sokkal jobban érez minden apró érintést.


Egyébként gyanítom, hogy a kapcsolatotokban vannak komoly gondok és nem vagytok őszinték egymással.


23/F

2017. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem, szerintem nagyon csunya a lany(mar nem azert😅) viszont a teste meg hat. Na igen. Noiesebb, nekem nincsenek nagy melleim, es ez barmilyen fura, kihat a lelkemre hogy "en nem vagyok olyan jo"

Ez a bekototos tetszik, koszonom szepen, kiprobaloom

2017. aug. 4. 00:04
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja szakítottak, de már össze is jöttetek. Egy két éves kapcsolatot ennyi idő alatt meg se lehet gyászolni, de már együtt vagytok. Mégis mióta? Két hete? Hahhó, ennyi idő alatt meg se lehet ismerni a másikat, de te még oda is adtad magad neki. Lehet még ennél is jobban elcseszni valamit?
2017. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ket honapja ismerjuk egymast, minden hetkoznap egyutt voltunk/vagyunk minimum 9 orat :) szerintem elegge megismertuk egymast, segitettem neki szakitas utan, ott voltam vele es azert jottem vele ossze mert en ugy lattam tovabb lepett. Igen, ket hete vagyunk egyutt :)
2017. aug. 4. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!