Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon megcsal a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a barátnőm, vagy önbizalomhiányom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap találtam egy rövid extra hullámos, afroszerű hajszálat. Több mint egy éve élünk együtt a barátnőmmel, és többször nem tudtam eldönteni, hogy a kétértelmű dumájával féltékennyé akar tenni vagy megcsal. Többször meggyanusítottam, mert a kapcsolatunk eleje óta van egy olyan érzésem hogy nem bízhatok benne. Ezt azzal is rontottam el hogy rengeteget evett az ideg belül(ez az első szerelmem), és milliónyit kalkuláltam egészen addig amég 10 perces lettem az ágyban is, és van rajtam egy folyamatos szorongás. Viszont nagyon szeretem, és úgy érzem ha egy ilyen kis hajszál miatt elhagyom rettentően fogom bánni. Egy hete rákérdeztem hogy miért törli az instagram előzményeit és abból is nagyon nagy vita lett. Egyetemista és nagyon jó az ágyban. Imádja a szexet. Viszont amióta együtt vagyunk csak párszor tudtam csúcsra juttatni. Ő egy igazi vadmacska, 4évvel idősebb nálam, jóval tapasztaltabb. Viszont azt mondja hogy nagyon élvezi velem a szexet,és hogy neki nem kell 2órás reszelés. Viszont én teljesíteni akarok mert tudom hogy ennél voltam sokkal jobb is. Ami a hajszálat illeti senki nem jár a házunkba, konkrétan senki. Egyikünknek sincs ilyen haja. Pár napja porszívózott az asszony. Amúgy ő külföldi, és rengeteg külföldit ismer ezt még hozzáteszem. Bocs ha kicsit zavaros lett az iromány, talán hiányos is, ha valakinek van bármi tanácsa, szívesen fogadom, szeretem magam megoldani a problémáim, de úgy éreztem valahol meg kell kérdezzek embereket

23/F 27/L



2021. febr. 10. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Megőrülnék ha olyan párom lenne aki az intagramm előzményeim nézegeti és azt hogy éppen milyen hajszál van rajtam. Ez már beteges.
2021. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem a másik pasi fanszőre az? 😀
2021. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát van okod szerintem félni, de mindenesetre én azt javaslom, hogy ülj és higgadtan beszéld meg vele. Lehet hazudni fog, de akkor meg tudni fogod. Az már régen rossz, ha nem tudod vele megbeszélni a problémáid, szóval próbáld meg normálisan elintézni.
2021. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon gyenge ember vagy. Sajnálom szegény lányt, neki egy férfire lenne szüksége, nem pedig egy kisfiúra. Most már értem, hogy miért az idősebb férfiakat szeretik a nők.
2021. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Túl sokat gondolkodsz!Ez lesz a veszted...
2021. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Vesd fel neki, hogy szeretne e hármasban egy néger pasival lenni. Hátha ráharap és lebukik.
2021. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

4:

Miért lenne gyenge? Csak mert számba veszi, hogy a barátnője esetleg megcsalja?

2021. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység sose vezet jóra, teljesen felörli az idegeket és a kapcsolatokat is.

Miért nem örülsz hogy most minden jó és szép .

Minden kapcsolat alapja a bizalom.

2021. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

7

Féltékenység = gyengeség

2021. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. De szerintem egy kis gyanakvás nem árt.
2021. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!