Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon megcsal a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a barátnőm, vagy önbizalomhiányom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap találtam egy rövid extra hullámos, afroszerű hajszálat. Több mint egy éve élünk együtt a barátnőmmel, és többször nem tudtam eldönteni, hogy a kétértelmű dumájával féltékennyé akar tenni vagy megcsal. Többször meggyanusítottam, mert a kapcsolatunk eleje óta van egy olyan érzésem hogy nem bízhatok benne. Ezt azzal is rontottam el hogy rengeteget evett az ideg belül(ez az első szerelmem), és milliónyit kalkuláltam egészen addig amég 10 perces lettem az ágyban is, és van rajtam egy folyamatos szorongás. Viszont nagyon szeretem, és úgy érzem ha egy ilyen kis hajszál miatt elhagyom rettentően fogom bánni. Egy hete rákérdeztem hogy miért törli az instagram előzményeit és abból is nagyon nagy vita lett. Egyetemista és nagyon jó az ágyban. Imádja a szexet. Viszont amióta együtt vagyunk csak párszor tudtam csúcsra juttatni. Ő egy igazi vadmacska, 4évvel idősebb nálam, jóval tapasztaltabb. Viszont azt mondja hogy nagyon élvezi velem a szexet,és hogy neki nem kell 2órás reszelés. Viszont én teljesíteni akarok mert tudom hogy ennél voltam sokkal jobb is. Ami a hajszálat illeti senki nem jár a házunkba, konkrétan senki. Egyikünknek sincs ilyen haja. Pár napja porszívózott az asszony. Amúgy ő külföldi, és rengeteg külföldit ismer ezt még hozzáteszem. Bocs ha kicsit zavaros lett az iromány, talán hiányos is, ha valakinek van bármi tanácsa, szívesen fogadom, szeretem magam megoldani a problémáim, de úgy éreztem valahol meg kell kérdezzek embereket

23/F 27/L



2021. febr. 10. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10

Egy olyan emberről van szó, aki féltékenykedik egy hajszál miatt, illetve a netes előzményeit is ellenőrzi. Szerinted ez normális? :D

2021. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ez kicsit túlzás.
2021. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár megcsal akár nem, ez már nem lesz jobb, mert nem bízol meg benne, ő meg idegbeteg, mert minden kérdésed idegesíti. Én hasonló helyzetben inkább kilépnék a kapcsolatból, összeszedném magam, aztán nyitnék mások felé. De Te tudod, hogy mit akarsz. Én nem tenném tönkre magam senkiért sem. Egyszer már megtettem, évek alatt sikerült kimásznom belőleés tovább vittem a többi kapcsolatomba ezt. Te ne legyél olyan hülye, mint én voltam. Ha nem érzed magad érzelmileg biztonságban mellette, akkor kuka.
2021. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!