Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés/mennyire ragaszko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés/mennyire ragaszkodtok hozzá?

Figyelt kérdés

Oké szóval probálom feltenni értelmesen a kérdést,szóval szűz vagyok és az első párkapcsolatomban vagyok.18/L


Az érdekelne hogy a fiúknak mi jó abban/milyen érzés amikor egy nőt orálisan elégítenek ki?

Oké gondolom valami olyasmi mint mikor egy nő fordítva csinálja :D


De nem tudom megfogalmazni a kérdésem aaaaa elnézést.


Szóval így milyen érzés nektek férfiaknak amikor ezt így csináljátok?

Meg mennyire fontos nektek?

Mármint ha a nő nem akarja akkor el tudjátok engedni vagy egy párkapcsolatban fontosnak érzitek.


Tényleg elnézést hogy nem tudtam normálisan megfogalmazni,és köszönöm a válaszokat előre is


2021. febr. 10. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, én elég sok párkapcsolatban voltam benne. Volt olyan nő, aki csak nyalással tudott elélvezni, a jelenlegi párom pedig abszolút nem szereti, azt mondja kellemes, de ők az ujjazástól 1-2 perc alatt olyan orgazmusa van, hogy az nem semmi.

Szóval, én szeretem szájjal kényeztetni azt a puncit, akinek a tulajdonosát kívánom, szeretem. DE nem mindenáron. Ha a nő nem akarja, akkor legyen úgy. Nyilván mindenben nem tudnék kompromisszumot kötni, de ebben speciel igen. 47/ f.

2021. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenkit izgat egyformán. Én is megcsinálom, ha szeretné, de nem erről ábrándozok egyfolytában. Ahogy a nők sem imádnak mind szopni...
2021. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pl. imádok nyalni. Még nem volt olyan, aki ne élvezte volna. És ez nekem jó érzés, ennyi. Fantasztikus amikor a lábaival a fejemet szorítva vonaglik valaki a kéjtől.
2021. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!