Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Szeretnék felvinni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretnék felvinni egy lányt a lakásomra, de ABDL életstílusban élek és otthon minden olyan, mint egy kisgyerek szobájában és ezt elrejteni sem tudom. 27f

Figyelt kérdés
Tehát, aki nem tudja ez mi, annak elmondom, hogy szeretem a gyerekes dolgokat, szeretek pelenkát viselni, szeretek játszani a földön mint egy 3 éves és otthon úgy is öltözködöm, de csak otthon, vannak custom ruháim, meg ilyenek. Viszont ez a csaj nem tudja rólam ezt. saját lakásom.

2021. febr. 10. 22:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
De durvaa. Pakolj el mindent
2021. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ilyen.


1. opció: olyan nőt keresel, aki ezt elfogadja.

2. opció: felhagysz ezzel az életmóddal.

3. opció: folytatod ezt az életmódot és egyedül élsz továbbra is.

2021. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
74%
Minek neked csaj? Orvost keress fel.
2021. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
65%
Kezeltesd magad.
2021. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
és a 180-as rácsos ágyamat hova pakoljam? Mondom, nem lehet elrejteni.... talán az egyik szobát kilehetne rámolni de holnap talizunk és addig nem fog menni.
2021. febr. 10. 22:21
 6/37 A kérdező kommentje:
Kettes, ez a "2. opció: felhagysz ezzel az életmóddal." dolog elég bántó, mivel én ilyen vagyok, el is fogadtam magam ilyennek, ezen nem lehet változtatni és igazából én nem is szeretnék. ez az én safe space-em.
2021. febr. 10. 22:23
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

6

Akkor meg így elég nehéz lesz csajt találnod, ez van. 😐

2021. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%

A #2 válaszoló az összes opciót megadta, még maradt kettő, nem értem, mi a bajod.

Ha egy nő belég szeret, egészen extrém dolgokat is elfogad tőled. A nők eleve gyermekcentrikusak, szóval szerintem messze nem reménytelen az eseted.

2021. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Mivel elrejteni nem tudod, marad az hogy felvállalod. A csaj meg vagy elfogadja (és akkor örülsz), vagy nem (és akkor keresel másikat).
2021. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a #2-es véleményét, azzal hogy ennyire mélyen kondícionálódott fétis leküzdése nem fog menni egyedül (terappal sem biztos, max. megérteti veled a miérteket hogy miként alakult ki benned). Úgyhogy marad neked az 1) opció, vagy a 3)-as. Elpakolhatsz, rendet rakhatsz, de azzal becsapod a másik embert mert egy egyáltalán nem lényegtelen dolgot elhallgatsz magadról és a szexualitásodról. S saját magad is becsapod, mert nem kapod meg tőle amire vágysz.
2021. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!