Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Szeretnék felvinni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretnék felvinni egy lányt a lakásomra, de ABDL életstílusban élek és otthon minden olyan, mint egy kisgyerek szobájában és ezt elrejteni sem tudom. 27f

Figyelt kérdés
Tehát, aki nem tudja ez mi, annak elmondom, hogy szeretem a gyerekes dolgokat, szeretek pelenkát viselni, szeretek játszani a földön mint egy 3 éves és otthon úgy is öltözködöm, de csak otthon, vannak custom ruháim, meg ilyenek. Viszont ez a csaj nem tudja rólam ezt. saját lakásom.

2021. febr. 10. 22:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Menekülnék és baromi pipa lennék ha ezt nem közölted volna velem előre és ezzel kellene szembesülnöm nálad.Szóval ha ennyire nem akarsz ezen változtatni spóroljon meg a csajnak egy felesleges kört.
2021. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
93%

Vagy buvohelyre mentek.

De vélemény nőként: en ugy beparaznek, hogy elrohannek a lakasodrol

2021. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
"és a szexualitásodról" nekem nem szexuális töltetű, tudom hogy vannak akiknek igen. Bocs, hogy most válaszolok, csak közben elkezdtem a kisebbik szobát kipakolni. holnap szereznem kell egy matracot :D
2021. febr. 10. 22:50
 14/37 A kérdező kommentje:

"De vélemény nőként: en ugy beparaznek, hogy elrohannek a lakasodrol"


És mégis mi a fenétől paráznál be? Tudod hogy ez az egyik leg ártalmatlanabb életstílus? Én a latex meg seggverős nőket fenyíteni akaro férfitől jobban félnék a helyedben... abból sok van!

2021. febr. 10. 22:52
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkalmi szexre kell akkor pakolj ki egy szobát. Ha kapcsolatra, akkor meg mond el neki hogy ez van.
2021. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik matracboltbol vigyel haza proba alvasra valami draga matracot😅


Nem egyszeru kerdes. Ez eleg extrem fetisizmus. Foleg ha nem is szexualis toltetu... haatt. Nem leszel egyszeru eset. De biztos van noben aki ezt elfogadja, tudja kezelni.


Azert egy pszichologust erdemes felkeresni. Akkor is ha te mar elfogadtad magad. Utobbi sokat segit abban, hogy ezt felvallald egy kapcsolatban.

2021. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Én voltam pszichológusnál, de nem emiatt, de szó esett erről is. Elmondta, hogy ezen változtatni vszeg nem lehet, vagy ha igen, az nem biztos, hogy jól sülne el és hogy amíg megvan az egyensúly a felnőtt és regresszált életem között, addig nincs semmi gond, vagyis ha a munkahelyemen nem kezdek cumizni vagy nem viszem magammal az alvós plüsseim egyikét, addig nem para.


Igazából én 3-4 évesen kezdtem a pelenka iránt érdeklődni, testvéreimtől irigyeltem, mert kényelmesnek találtam, puha volt benne ülni a földön, aztán olyan 8-10 éves korom után nem változtak bizonyos dolgok, pl: játék a szőnyegen, mesézés, játék a számítógépen, plüssök gyüjtögetése. nem tudni miért alakult ez ki, nem bántalmaztak.


Ami kijött a pszichológusnál az generalizált szorongás, de azzal már jobban vagyok.

2021. febr. 10. 23:07
 18/37 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon megrémülnèk. Senki nem tudna meggyőzni, hogy nem kell félni töled. Ez nagyon beteg.
2021. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
88%

Lehet túl elfogadó vagyok, igaz mondták már páran, h pszichológusnak v. emberekkel kéne foglalkoznom. Nem rémülnék meg, szerintem ez érdekes, és ahogy fogalmazol teljesen jó.

N

2021. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
35%
Én is félnék tőled, egy aberrált állat vagy.
2021. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!