Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Szeretnék felvinni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretnék felvinni egy lányt a lakásomra, de ABDL életstílusban élek és otthon minden olyan, mint egy kisgyerek szobájában és ezt elrejteni sem tudom. 27f

Figyelt kérdés
Tehát, aki nem tudja ez mi, annak elmondom, hogy szeretem a gyerekes dolgokat, szeretek pelenkát viselni, szeretek játszani a földön mint egy 3 éves és otthon úgy is öltözködöm, de csak otthon, vannak custom ruháim, meg ilyenek. Viszont ez a csaj nem tudja rólam ezt. saját lakásom.

2021. febr. 10. 22:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
34%
Szegény lány
2021. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom hogy igaz-e ez a kérdés, vagy csak a szokásos kamu, mint ahogy az itteni kérdések többsége.Ha igaz, kezdj magaddal valamit, gyógyulj meg, különben az életben nem lesz nőd.
2021. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
93%
Én nagyon félnék tőled. Horrorfilmekben is ilyen gyerekszobával rendelkező férfiak szoktak gyilkosok lenni. Nem azt mondom ezzel hogy te az vagy, de nekem ez jutna eszembe és sikítva menekülnék
2021. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%
Be is pisilsz a pelenkába?
2021. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

"Be is pisilsz a pelenkába?"


nem, dehogy!

2021. febr. 11. 17:29
 26/37 anonim ***** válasza:
54%

#2es vagyok


Nem szántam sértésnek, hogy változtass rajta, egyszerűen felsoroltam az opcióidat.


Szívás az egész. Ha párkapcsolatot akarsz, nincs értelme rejtegetned.. Deee... hát mint látod, nem sok nő tolerálja.


Valaki írta, hogy a nők úgyis gyerekcentrikusak. Jó kis duma a 18. századból, de ha ezt nem is nézzük: a nők a párjuk képében nem akarnak gyereket nevelni. A párkapcsolat egy biztos pont mindkét fél számára. Ha az egyik fél gyermekként viselkedik, minden teher a másik vállát fogja nyomni, innentől kezdve halálra van ítélve a kapcsolat, ha ezen enm változtatnak.

Deeee attól még, hogy pelenkát hordasz, végülis még lehetsz biztonságot nyújtó férfi... csak.. ne brümmögj a buszon vagy nemtom:D (joh, bocs, nem tudtam kihagyni:D)


Viszont felvet egy pár praktikai kérdést, még ha lesz is nőd:

-sosem fogsz együtt aludni eg ynővel, mert te a rácsos ágyadban akarsz aludni?

-Hogy nevelnél gyereket úgy, hogy a gyereked 8 évesen felnőttebb, mint te?


Őszintén né nem vagyok annak a híve, hogy a dolgokat ne lehetne megváltoztatni "én ilyen vagyok és kséz"... és sok minden igazából csak nézőpont kérdése:


Szeretsz játszani? A játék talán gyerekes dolog? Én nem gondolom.

Szereted hogy jó puha, ha ülsz? Hát vegyél valami minőségi melegítőt.

Cumizol? Ezt orális fixáltságnak hívják, ezzel küzd rengeteg 3 éves, és minden leszokni kívánó dohányos. Ez egy függőségfajta, egy berögződés, amiről lehetséges a leszokás, csak nagoyn nehéz. Oké, a 3 évesek 99%-a le tud szokni a cumiról, de pl a dohányosok döntő többsége nem:D


Nem azt mondom, hogy ezzel az életmóddal nem lesz soha párod. Csak azt, hogy ez fenntarthatatlan lesz hosszú távon, ha szeretnél együtt élni valakivel és méltó párja szeretnél lenni.


De tedd fel a kérdést: mihez szeretnél ragaszkodni?

2021. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Am jelentést kérünk, hogy sikerült a randi?
2021. febr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
50%
#26, irígylem tőled a magabiztosságodat, neked könnyű az élet.
2021. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett a csajjal?
2021. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nos, minden rendben volt a randin, egyvalamit megtanultam, de nagyon! A gyakorikérdések.hu egyáltalán nem reprezentálja a normális nők gondolkodását! Sőt, semmit nem reprezentál.
2021. febr. 12. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!