Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy félek a szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy félek a szextől egy új partnerrel?

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen emberrel feküdtem le, de most hétvégén tervben van egy sráccal, akivel ismerkedünk. Viszont nagyon félek, hogy nem fogok tetszeni, vagy nem lesz jó...már minden miatt izgulok. Mit lehet ez ellen tenni? Ez mindig ilyen lesz, vagy csak a második ilyen nehéz?

Az első előtt is féltem, de nem ennyire, mert ott lépésenként haladtunk és mire szexre került a sor, már nagyon jól ismertem a másikat, a testét is és teljesen bíztam benne.



2021. febr. 10. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom, hogy nézel ki, de az tuti ugye, hogy önértékelési problémáid vannak.

Ezzel az a tré, hogy ez simán tönkre tudja kurni az egészet.

Hidd el ha ruhában tetszel neki, akkor nem lesz gondja a meztelen testeddel sem.

De ha mindenképp parázol, miért nem tolsz neki 1-2 képet, mondjuk ahol strandon voltál, vagy akármi ilyesmit, hogy lásd a reakcióját?

F

2021. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Pici izgalom belefér, de szerintem félni felesleges.
2021. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Teleszart búvárruha vagy?
2021. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Igen ebben az esetben normális, nyugi idővel jobban és könnyebben megy majd.

Ha szeretnél beszélgetni írj.

N

2021. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem haladtok most is lépésekben? Csak mert nem vagy szűz, ha komolyan gondolja, akkor ez simán belefér, ha nem szeretné úgy csinálni, ahogy neked jó, akkor az ágyban is olyan lenne.

25 L

2021. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

- csak mert nem vagy szűz, nem kell rögtön belemenni (bocsi, nem írtam le csak gondoltam)

szóval nem kell rögtön 0-ról 100%-ra menni, ugyan úgy megismerhetitek egymás testét kicsit lassabban is, de nyilván, ha ott vagy és elengedted magad, akkor lehet a helyzet máshogy hozza

2021. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
23L és 24F
2021. febr. 11. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!