Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudok rá venni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok rá venni egy olyan lányt a szexre akivel együtt voltam kapcsolatban régen ? Viszont azóta már semmit nem akkar töllem. Többi lent!

Figyelt kérdés

Tegyük fell hogy unalmas tart a lány. Nem lát már benned semmi férfias dolgot. Egyhangúnak lát/érez. Csalódott már hiszen sokszor megpróbáltátok együtt mégsem ment a kapcsolat. Még is hogyan vehetnék rá a szexre egy lányt ? Hogyan csábithatnám ell mint férfi?

Hogyan legyen ilyen téren kimondottan a témához nagyobb önbizalmam ?


2021. febr. 10. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjad békén azt a lányt. Világosan megmondta hogy nem akar tőled semmit, ha már ennyiszer csalódást okoztál neki és így áll hozzád akkor nem fog akarni tőled semmit sem.
2021. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Sehogy.

Inkább kezeltesd magad, mert ez már beteges.

2021. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Rávenni? Sehogy. Az alapvéleményét kell megváltoztatnod, ne tartson unalmasnak, ne tartson egyhangúnak, ne érezzen csalódásnak stb. stb. stb. Majd ha Férfiként néz rád akkor lesz szex (talán), addig nem. Akik az exekkel összejárnak időnként többnyire azért van mert a vonzalom megvolt/megvan, csak valami miatt a gyakorlatban nem tudtak kijönni egymással, de a szex közöttük baromi jó volt. Nálatok ebből ha jól értem az összes hiányzik a képletből.
2021. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért ?? az normális ha nem szeret nem érez irántam mégis megirta konkrétan hogy ha úgy van ő is benne lenne egy szexben? "Hiszen ő semmi jónak az elrontója ".

Viszont azóta eltelt idő lefogytam sokat és össze is mentem hidzen nrm sportolak jó ideje sajnos. És ezért nem néz rám ugy mint férfire.

2021. febr. 10. 23:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3.kommentelő. A szex baromi jó volt közöttünk. Sőt egyikünek sem volt még jobb vagy akkár erősebb vágyókozása a másik fele . Viszont ez megszünt a kérdésekben emlitettek miatt. Másrészt az elöző hozzászolásomban is leirtam
2021. febr. 10. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Férfiként már levizsgáztàl. Minek ègetnéd magad?
2021. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És hogyan érhetem ell hogy ne tartson egyhangúnak,unalmasnak,és csalódásnak ? Hogyan lehetek újra férfi a szemében legalább ha nem is kapcsolat téren de legalább szex téren hogy újra probléma mentes legyen a szex
2021. febr. 10. 23:24
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
#7 mivel nem ismerjük a lányt, nem tudjuk mit szeret, mire vágyik így ezt ki nem találjuk a távolból. Kb. mintha azt mondanák neked, főzz egy finom ebédet! Ha nem tudod mit szeret a másik akkor nehéz kitalálni az mi is legyen.
2021. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd inkább békén. Keress masik lanyt akit befuzol
2021. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
A r-banc akkor mondd meg neki kérek perec "csà írtad benne vagy ha akarom, most akarom, jössz?*
2021. febr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!