Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők: mit csináltatok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők: mit csináltatok, ha extra nagy farokkal rendelkezett a partner?

Figyelt kérdés
Mekkora volt és mit tudtatok kezdeni vele? Működött a szex, vagy nem?

2021. febr. 10. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
23/5. 🙂
2021. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

20/4,5

Óvatosan, lassan. Kicsit fàjt, de az èlvezet nagyobb volt. 1 hónap alatt hozzàtàgultam. Most már szuper lehet vadulni is.

2021. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 pilátus ***** válasza:
79%
Nekem volt egy srác, akinek legalább 22-es volt. Megláttam az anakondát, és rögtön mondtam: "na ezt belém nem teszed!" :D Van egy határ, ami fölött szerintem már élvezhetetlen. Igen, baromi jó kimondani, hogy "nekem 22-es", de a gyakorlatban ez már visszafelé sül el.
2021. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Nagy volt és bár nem fájd de kellemetlen volt, főleg amikor random gyors tempóra váltott, mint a hülye. Utána le is sérültem emiatt és sajgott, de nyilván ha lassan csinálja és odafigyel lehetett volna jó, de ha valaki hülye, akkor legalább legyen hozzá kicsi a fassza, hogy ne fájjon :,D

Szóval nekem eddig nem vált be, de mint már említettem, ha valaki odafigyel a partnerére, akkor minden mérettel működhet a dolog. Egyébként ha még egyszer meglátom ezt a méretet akkor folyni fog a síkosító mint az istennyila, hogy ne fájjon.

2021. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi kisfarkú szavaz ma este ....
2021. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

20+ volt, jó vastag...

ügyes, óvatos volt a srác, de másnap így is fájt...

41N

2021. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
6: jó lesz neked 15/4.5 is.
2021. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
az tökéletes...
2021. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, hogy vannak lányok, akik mérik a pasijuk farkát?

Én mondjuk sose mértem le egyet se. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem volt köztük tekintélyes méret.

N28

2021. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem működött. Cm-ekre kilógott belőlem.

Nem volt jó ötlet ekkorával veszíteni el a szüzességem.

Minden aktus ugyanúgy fájt, mint amikor a szűzhártyámmal végzett.

Lehet, hogy ma már tudnék vele mit kezdeni, mert jóval tapasztaltabb vagyok a szexben és valószínű tágultam is, de akkor semmi jó nem volt benne. Talán gumi nélkül más élmény lett volna. Gumiban most se élvezem, kisebbel se, szóval nem tudom, mi lett volna, ha fel tudtam volna izgulni.


Kb. 5-6 alkalommal feküdtem le vele, aztán soha többé.

2021. febr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!