Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szexkapcsolatra egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexkapcsolatra egyetlen jelentkezőt sem találok, de komoly kapcsolatra lennének ismerkedők, akkor kijelenthető, hogy genetikai hulladék vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát külsőre nem ütöm meg azt a mércét, hogy szexeljen velem egy nő, de amúgy meg ápolt vagyok és igényes és talán az egzisztenciám is levágós a képekből (nem pózolok autóval meg ilyesmi, de látszik, hogy megvannak a fogaim meg nem vagyok szakadt és helyesen is tudok írni), ezért sokan szívesen ismerkednek velem, akár olyan külsejű nők is, akikre itt sokan csorgatják a nyálukat.


Viszont ha célzottan szexre keresek nőt, akkor senki.


Tehát ez alapján tényleg igazuk lehet azoknak, akik szerint ha nem érem el a felső szintet, akkor csak pótlék lehetek? Tehát szívesebben van velem a nő, mint egy idősebb bácsival vagy tőlem is csúnyább sráccal, de igazából nem tud megkívánni szexre? Tehát maximum kisajtol belőlem, amit csak tud és folyamatosan olyanra vágyakozik, aki tőlem szexibb külsejű?



2021. febr. 11. 03:40
1 2
 11/11 Unicornis83 válasza:

Szerintem önértékelési problémáid vannak. Nekem is voltak, vannak időnként. Túlságosan meg akarsz felelni másnak..

A legjobb tanácsom az hogy a nőkre ne általánosságban gondolj, hogy ilyenek v ezt szeretik, azt szeretnék, hanem gondolj arra, hogy akit meg akarsz ismerni, őt akarod megismerni...

Élethelyzetek vannak ha 1 nő rád kacsint, lehet azt akarja, de a dolgod megismerni,hogy mit is akar.

A flört az alapja ennek is annak is és minden kapcsolatért meg kell dolgozni. Szóval a kommunikáció fontos, ha nem érzed magad elég férfiasnak, lehet adott helyzetben rosszul fejezed ki magad vagy eleve olyan csaj után kajtatsz akinek nem jössz be eléggé...

A kommunikáció fontos ha nem veszed észre mit mondanak, a jeleket úgy nehezebb lesz, ahelyett hogy magad ostorozod, jár nyitott szemmel és találj olyat akinek bejössz.

2022. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!