Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem lett egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem lett egy hulladék az új kinézete, külseje a Planetromeó-nak?

Figyelt kérdés
Átláthatatlan fos,egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni.Azt sem tudom ,h kell keresni rajta pl úgy ,h ország város szerint illetve test típus szerint ,h pl macis vagy vékony vagy szőrös vagy szőrtelen értitek ...

2017. júl. 7. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem se tetszik. De lehet használni továbbra is a régi felülettel: [link]
2017. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2017. júl. 7. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem látványosabb de fontos funkciók hiányoznak.
2017. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Vegyesek az éréseim az új oldallal kapcsolat, a dizájnra ráfért már egy változtatás (a régi nagyon oldschool volt), és tetszetős is lett, viszont a használhatóság nem lett tökéletes. Pár funkciót nem igazán lehet megtalálni az új oldalon (vagy csak nekem nem sikerült). Viszont még megvan a régi oldal is, ahogy az előttem író belinkelte, én is párhuzamosan használom mindkét felületet.
2017. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

*Vegyesek az érzéseim az új oldallal kapcsolatban

Úgy tűnik már írni sem tudok :D

2017. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon átmentek "Grindr"-be
2017. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Eddig sem volt a webdesign csúcsa, de most egy hatalmas nagy nulla lett.
2017. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!