Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek tényleg csak a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek tényleg csak a pénisz méret dönti el hogy jó pasi vagy nem?

Figyelt kérdés
13 cm-el tényleg örülhet valaki ha talál egy átlagon aluli kinézetű nőt? 😓

2021. febr. 11. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha visszaolvasol miv egymillió ilyen kérdés van, láthatod hogy nem. De ha szerinted egy nő mást nem látna benned, akkor ne próbálkozz
2021. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Csak? Sosem ezalapján döntik el. F
2021. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az önbizalomhiány és az általánosítás az ami miatt sose állnék szóba egy pasival. 24N
2021. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Aki állandóan csak a saját farkával foglalkozik, az biztos, hogy nem jó pasi. Egy jó pasi a puncikkal van elfoglalva, nem méricskél.
2021. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

K.urva felszínes vagy haver.

F

2021. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen marhaságokat kitől halljátok? Nem mondom hogy nincs ilyen nő, de egy normális nő aki párkapcsolatot keres nem a méret alapján fog dönteni. Érdekes módon én eddig senkitől sem kérdeztem meg ismerkedéskor hogy mekkora a farka. Eleve első szex előtt nem is derül ki.
2021. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Röviden, nem! Nekem 14 cm. Sosem volt ez gond, tényleg jó nőim voltak... NEM a farkam miatt, sőt nem is a bankszámlám miatt 🤫🤫
2021. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Tudod a legtöbb pasi nem veszi elő a farkát az első percekben, a lányok pedig nem hordanak mérőszalagot a ridikülben, hogy méret-ellenőrzés alapján eldönthessék megfelel-e a pasi vagy sem. Igen, van náluk egy go-nogo gauge, amit alkalom adtán használnak, de az sem kifejezetten a méretről, inkább a használatról szól.

A nők VAGYONI HELYZET alapján döntenek arról, hogy jó-e a pasi vagy sem. Ha nem keresel minimum nettó 800E-t havonta - amivel fedezed a sminkest, a fodrászt, a 3D pillákat, a szolit, a kollagén feltöltést, a szemöldök tetoválást, a 4D pillákat, a plázázást, a sok új cipőt, rucit, táskát, ékszert, kajarendelést (mert nem gondolod, hogy Ő fog neked főzni), cselédet (mert nem gondolod, hogy Ő fog takarítani, mosni, mosogatni), és egyebeket - akkor ne is reménykedj! Efölött a 800k fölött pedig nemhogy az tök mindegy mekkora a bré (ilyen esetben a nők az álló helyzetben 7 centis pöcstől is irdatlan nagyokat fognak élvezni), az is mindegy, hogy a pasi pupos, féllábú, nyomorék, antiszociális, bunkó vagy épp olyan agresszív, hogy naponta kétszer félhülyére veri!

2021. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem járok sminkeshez, szoliba, nincs se pillám, se szemöldöktetoválásom, a ruháimat, cipőimet magamnak veszem, táskám két darab van, ékszert ritkán hordok, nincs is sok, imádok főzni, meg takarítani is mert kikapcsol.

Ilyen pasikkal mint az utolsó akkor se állnék szóba ha annyi pénzük lenne mint Bill Gatesnek.

Aki meg megver egy nőt, azt egy utolsó patkány féregnek tartom.

2021. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Privát üzi:

De akk miert vagy egyeduallo, ha ennyire tokeletes vagy 😃😃

Hol írtam hogy tökéletes vagyok?

Hol írtam hogy egyedülálló vagyok?

2021. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!