Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk. Kellene komoly kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Kellene komoly kapcsolatra egy onlyfans-es lány?

Figyelt kérdés
Kiderülne "szexmunkás" volt, mert ez is hasonló.

2021. febr. 11. 19:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
26%
Részemről nem kizáró ok! De ahhoz olyan embernek kell lennie, hogy ezt a dolgát ki tudjam zárni!!
2021. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem kellene, instant off jár az ilyen múltért nálam.
2021. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 mikeXxX ***** válasza:
75%
Dehogy kéne egy ilyen szerencsétlen nyominger!
2021. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
37%
Igazából senki nem nyúlt hozzá egy ujjal sem, csak pénzért nézte a képeit. Ha tuti lenne, hogy mondjuk a család vagy ismerős nem látta, akkor simán! Ha látta volna, az ciki kicsit, bár az meg őt is minősíti, hogy ilyesmit nézeget.
2021. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
#24 Szerinted az ilyen lányok nem árulják a testütek itt-ott? Ne légy naiv.
2021. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
20%
25: Minek lenne "prosti" aki szexel, ha némi webcam masztival havi 6-7ezer dolcsit kereshet? Én lennék naív? :D
2021. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez nem számítana.
2021. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
41%
Az én barátomat nem zavarja. Inkább tetszik neki, hogy sok ember fizet érte, közben pedig vele vagyok. Én nem szégyenlem amúgy, nem tartom természetesen intellektuális munkának, viszont marad időm mellette olyan dolgokkal foglalkozni, amik tényleg érdekelnek. Összegyűjtöttem elég pénzt egy olyan mesterképzésre amit nagyon szeretnék elvégezni, de egy éve lehetetlen lett volna. Az arcomat meg nem mutatom meg, így annyira nem zavar, hogy ki mit gondol. De egyébként a legtöbb Onlyfans-es lánynak van barátja, szóval nyilván nem zavar minden férfit. Én nem is webcamozok vagy sextelek senkivel egyébként, csak normál dolgokról beszélgetek a feliratkozókkal, meg persze képeket/videókat töltök fel minden nap, de én nem gondolom, hogy ez ugyanaz, mint aki irl prostituált. Persze ha valaki azt akarja csinálni, engem nem zavar viszont én soha nem fogom.
2021. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
22%
en epp most beszeltem ra a baratnomet hogy csinalja 😀
2021. ápr. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29: Attól függ, hogy tud e olyat csinálni, amiért érdemes. Vagyis érdekli -e az embereket, megéri e havi 5-10ezer forintért kockáztatnia. Vagy havi 1 millióért. Mert azért ez nem mindegy, hogy miért csinálja.
2021. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!