Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belefér egy barátságba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy barátságba a szexuális utalás? Férfi mondja a nőnek alkohol hatása alatt. 20/l

Figyelt kérdés
Van egy társaság, akivel sokat vagy. Részegen meg dicsérik a feneked, meg hogy szexi vagy. De ha nincs alkohol, nem részeg egyik srác se, akkor nem mondanak ilyeneket. Férfi nő között ez normális? Férfi dicséri a nőt.

2021. febr. 12. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
van akinél igen, van akinél nem
2021. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
szerintem simán belefér és kedves dolog, ha megdícsér...
2021. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindaddig belefér, mig NEKED nem kellemetlen vagy zavaró. Ha az, akkor szólj nekik.
2021. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kerjoz ***** válasza:
81%
normál állapotba nem meri megmondani, ..alcohol hatására felszabadultabb + kicsit be is josz neki, ...azert aki semmilyen vágyat nem váltki belolunk annak nem mondunk ilyeneket :D
2021. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A haverjuk vagy, de ettől még jó nőnek tartanak, ennyi.
2021. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
szerintem belefer.
2021. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem belefér, és ahogy előttem is írták, ha neked már sok valamelyik megjegyzés akkor szólsz. Bár szerintem az hogy szexi egy lány még nem tartozik a "szexuális utalás" kategóriába sem, bárkinek lehet mondani hogy szép, szexi vagy gyönyörű stb. Ez még nem jelenti hogy le akar feküdni veled vagy hogy érez bármit is bár az tény hogy ha ronda lennél a szemében, akkor nem mondaná.
2021. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
bele
2021. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Barátság és bizalomfüggő! Eleve nem szabad ajtóstól rontani a házba, de nekem pl van olyan kolléganőm akivel olyan viszonyban vagyok, hogy elmondtam rá gondolva vertem ki. 😁

Csak mosolygotz, tetszett neki és azóta is kötetlenül tudunk a szexről beszélni.

2021. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Józanul is bele kellene férni, hogy őszinték vagytok egymással.

Az meg nem szexuális utalás, ha bókol, akkor sem, ha a fenekedet dicséri meg vele.

2021. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!