Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak első szex sztorik/élmé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak első szex sztorik/élmények?

Figyelt kérdés
Holnap első szex és egy kicsit izgulok, tanácsokat is szívesen fogadok

2021. febr. 13. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: ideális körülmények hogy a lány el tudja engedni magát, figyelj rá maximálisan és vigyél óvszert :) utóbbit nem árt ha már tudod hogy "működik" nem akkor csodálkozol rá életedben a gyakorlatban először hogy is kell felvenni.
2021. febr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Semmi extra, sima misszonárius.
2021. febr. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok rá emlékezni.
2021. febr. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejthető.
2021. febr. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon unalmas, gyenge teljesítmény volt, ha külső szemmel nézem, de számomra mégis fantasztikus, csodás 3 perc volt a legelső szex. Annyi előnyöm volt, hogy a csaj nem volt már szűz, nem kellett sokat foglalkoznom vele is, 5 perc alatt teljesen felizgult. Aztán felállt rendesen nekem is (attól féltem, hogy nem fog menni), és misszionáriusban szép lassan dugtam a magam tempójában. Közben romantikáztunk, csókolgattam meg ilyenek. Persze orgazmus közelében sem volt a csaj, de mégis boldogok voltunk mindketten, mert akkor szerettük egymást nagyon. 18 voltam akkor.
2021. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!