Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez perverz? Vagy beteges?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez perverz? Vagy beteges? Megkértem a barátnőmet, hogy punci nyalás előtt, közvetlen ne mossa mar meg a puncit, vagy ne törölje ki nedves törlőkendővel. Sokkal jobban be indít a punci illat, mint a tusfürdő, meg a törlőkendő.

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Igazából ez lenne a természetes amit az evolúció kialakított ,csak elment a társadalom egy túlontúl steril irányba .Ami nem feltétlen baj ha nem esünk át a ló túloldalára .Itt nem az ápolatlanság elfogadására gondolok hanem pl mikor már társadalmi elvárás pl egy férfitől hogy borotválja a mellkasát vagy a lábát. Sajna pedig ebbe az irányba tolódunk ezért van az a sok búzavirág kinézetű fiatal .
2021. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Ne fürgyé le, de most komolyan mondom!
2021. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze legyen ápolt, és tiszta, drnha egy órája fürdött, akkor punci nyalás előtt ne mossa már meg, mert a punci illat az ami kell nekem.
2021. febr. 13. 08:59
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Érthető, szerintem se lehet túl jó íze egy illatosított kendőnek. Azzal nincs gond, ha megmossa, de akkor csak vízzel vagy illatmentes lemosóval tegye, az amúgy is egészségesebb mint a parfümözött termékek.


Én is azt vettem észre magamon,hogy zuhanyzás után 1-2 órával finomabb íze és illata van a faroknak, nagyon be tud indítani :D persze ha egészséges az illető.

2021. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Van benne valami. Közvetlenül fürdes után szinte a tusfürdő ízét érzed, nem a finom punciillatot és ízt. Egyébként nem hanyagságból, hanem táborozás miatt volt alkalmam kipróbálni olyan csajjal, aki több mint egy napja nem fürdött (nem volt hol), és isteni finom íze és illata volt, semmi bűzt nem éreztem. Egy igényes, ápolt csaj ilyen.
2021. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Az alaphigiénia fontos. De a természetes illatanyagoknak (szagoknak) megvan a biológiai funkciójuk a szexualitásban. Mi is biológiai lények vagyunk, az állatvilágból emelkedtünk ki pár száz ezer éve, és természetes, hogy például a szexualitásban is nagyon hasonlóan működünk biológiailag, mint az állatok.
2021. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
De tényleg, nincs az a drága parfüm, vagy bármi más, ami überelni tudja a finom, friss punciillatot.
2021. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
azert nem mindegy, hogy mondjuk lar oraja nem furdott, vagy egy hosszu nap vegen akarod furdes nelkul kinyalni. utobbi nekem nokent nem lenne komfortos, de az is beteges, aki minden szex elott kenyszeresen rohan kimosni a puncijat. altalaban randi elott lefurdok, de mire elkeszulok, talakozunk, meg beszelgetunk, kajalunk stb, eltelik par ora, szerintem igy pont jo. meg is van a tisztasag erzet, de nem tul ‘steril’.
2021. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
én is a büdös puncit szeretem, nem vagy perverz nyugi már
2021. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!