Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőrös puncijú lányok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös puncijú lányok! Ti mindig használtok bidét vagy nedves törlőkendőt pisilés után? Mert nem hiszem el hogy nem marad a szőrön pisi sima papírtól.

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom ember, én nem pisilem le a szőrömet :D igaz én rövidre vágom.
2016. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Érdekes... de köszi.
2016. febr. 8. 14:01
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Rövidre van vágva nekem is, de ha kicsit pisis is lesz akkor mi van? Még sose volt hugyszagú, este úgyis zuhanyzom szóval nem értem mi a probléma. Mellesleg ha nincs szőr a bőrre ugyanúgy mehet valamennyi pisi ami ugyanúgy odaszárad.
2016. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

Viszont a bort konnyebb tisztitani mint a szort!

Szakallas ferfiakra is vonatkozik amikor lefolyik a leves!

Szerinted melyik tud tisztabb lenni a borotvalt vagy a szakallas...?

2016. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is így látom... De arcot akárhol lehet mosni, puncit nem igazán, max megtörölni nedvessel. nekem csupasz, de nedvessel mindig megtörlöm, mindig van a táskámban.
2016. febr. 8. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő tud olyan tiszta lenni amikor lemossa. Ha a bőrödre folyik a leves és letörlöd csak simán, marad rajta leves. Ha lemosod akkor nem marad. A borostásat is ha lemosod akkor nem marad semmi ha simán megtörölgeted ott is marad. A szőr se szívja magába a levest, a felületén van annak is szóval a letörléssel is ugyanazt éred el mindkettőnél.
2016. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező: ha minden pisinél ilyen durván megborítod a ph értéket, egész komoly gombatelep lehet odalent...

A szőr nem ártalmas, nem ciki, és nem ápolatlan. Sőt sokkal egészségesebb környezetet biztosít a pun.cinak. Azért van ott!

Semmivel sem szagosabb egy szőrös, mint egy bororvált, főleg ha a kis divatmajom még tangát is visel, amin vidáman vándorolnak a bacik a seg.glyuk és a hüvely között.

2016. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy tudtál ennyi hülyeséget összeírni egy bekezdésben? A PH érték megváltozásától lesz a gomba?? Én még higiéniai sprayjel is le szoktam fújni a wct ha vendégem volt és használta. Nyilvános helyen és másnál nem ülök rá. Nagyon a higiéniám mint neked, 100%. Divatnak mi köze a tangához? neked puncid van? Nem kérdezem, hogy nő vagy-e mert tuti hogy nem. Esetleg nőnemű, de NŐ tuti nem.
2016. febr. 8. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Én csak azt tudom,hogy jó pár éve,amikor még nem borotválta mindenki,akkor sem volt gond a higiéniával! Aki rendesen tisztálkodik,annak sosem volt ezzel semmi baja!
2016. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A túlzásba vitt higiénia legalább olyan káros, mintha a szőröspuncis nő nem törli le a pisit a szőréről és a bugyi szívja fel. Vagyis annál sokkal károsabb, hisz a pisit lemosod nap végén fürdéskor, a felborult hüvelyflóra miatti bacikat meg gombákat meg nem tudod csak úgy esti fürdéssel eltüntetni!
2016. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!