Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány orgazmust tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány orgazmust tudtok elérni egy aktus alatt?

Figyelt kérdés
Én minimum 20-30-at N
2021. febr. 13. 12:10
1 2 3
 21/23 kisördög1 ***** válasza:
26%
Ez van ha egy magát nőnek kiadó pasi tesz fel kérdést...
2021. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsére már nem sok. Sokáig én is ilyen “sorozatélvező” típus voltam, bár ezt a megfogalmazást még nem hallottam. Nagyon zavart, hogy egymás után el tudok menni rövid időn belül, mert nem volt annyira intenzív az érzés. Aztán az egyik exem elhatározta, hogy úgy ki akar elégíteni, hogy látszódjon is rajtam. Hát sok munkába telt, általában úgy hogy mindig megállt orgazmus előtt, utána pár perccel megint kezdte, így szépen lassan feltornaztuk az időt és az élvezeteket is. ;)
2021. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Ozmi ***** válasza:
Villog a kamualert... 20-30 MINIMUM, ugyan már...
2021. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!