Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit gondolhatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhatott a pasi, hogy elmentem hozzá aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez számomra egy elég vicces történet, de így vissza gondolva, lehet, hogy én voltam hülyének nézve és erre lennék kiváncsi.

Néhány éve, elkezdtem beszélgetni egy pasival aki mondhatjuk azt, hogy elég jól nézett ki. Mindenki elvolt ájulva tőle, aztán amikor elkezdett szóba állni velem, eléggé imponált nekem.

Tulajdonképpen nem beszélgettünk sokat. Messengeren 1-2x egy héten, élőben pedig amikor találkoztunk, úgy tettünk mintha sosem beszélgettünk volna, érdekes volt:)). Egy hónap után találkoztam vele egy buliban, amikor már kèszültem haza. Mondta, hogy menjek hozzá aludni, mert közel lekik, én pedig kellett volna taxizzak vagy 20 kmt. Tudtam, hogy miért hív magához, s azt is tudtam, hogy nem lesz semmi. Elmentem hozzá és szépen lefeküdtem aludni,persze ő próbálkozott, hogy legyen több is, de nem engedtem. Reggel felkelltem és szépen megköszöntem a helyet majd eltávoztam.

Rá egy hétre megint találkoztunk, mert bulit tartott magánál, tulajdonképpen voltak közös barátaink, elmentünk és megint mondta, hogy maradjak ott, s én szintén ott maradtam aludni. Reggel rám vágta az ajtót:))) s utána mindig amikor találkoztunk, úgy nézett rám mint egy hülyére.

De megakartam mutatni neki, hogy nem úgy van az, hogy ő gondolja, hogy mindenkit akkor kap meg amit akar, plusz semmi kedvem nem volt lefeküdni vele, plusz jó volt mert nem kellett taxiznom.

Kiváncsi vagyok nagyon a véleményetekre!


2021. febr. 13. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

Ha azt akarod felé sugározni, hogy nem vagy könnyen kapható, akkor nem ez a megfelelő módja. Ez így tényleg butaság.

Tudod, hogy miért hív magához, majd a lakásán az ágyban fekve elutasítod.

Ha már smucig vagy lusta vagy ahhoz, hogy haza taxizz, akkor gondolkozz, mielőtt egy férfinak azt mondod, hogy nála alszol.

Gondolom ezek után többet nem próbál közeledni feléd.

2021. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ne is próbáljon közeledni:))
2021. febr. 13. 18:26
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is jól tetted 😀 Nem vagy köteles lefeküdni vele. Egyébként lehet, hogy játszmáztàl, de ennyi erővel ő is “játszmázott”, hiszen azt mondta, aludni hív át 🤷‍♀️ Nem tudom, mit van ezen kiakadva mindenki, semmit nem “ártottál” senkinek, nem károsítottad meg azzal, hogy aludtál a matracán, maximum kapott egy egészséges pofont az egója.
2021. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Ilyet csak a (fejben) kislányok csinálnak, azt gondolta éretlen vagy.
2021. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!