Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Direkt húz engem? Vagy miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt húz engem? Vagy miért csinálja?

Figyelt kérdés
A “szeretőm” csomószor levetkőztetett már, izgatott, simogatott, csókolgatott, a mellemmel foglalkozott. Alig vártam már hogy a bugyimba nyúljon, de mindig akkor kellett mennie, úgyhogy ez kimaradt. Még hetekkel ezelőtt megkért hogy ne masztizzak higyjem el jó lesz. Tegnap kaptam tőle egy vibrátort valentín napra, mert ma nem találkozunk, és azt mondta rakjam el és tartsam meg a következő találkozónkig, az kb 3 nap. A szerető dolog célja az orgazmusom elérése. Azt mondja azért csinálja, de nem egészen éretem mit akar. 22L szerintetek?

2021. febr. 14. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon szánalmas. Te meg végtelenül NAIV vagy. Ha tovább engeded ezt a baromságot,viselkedést. Akkor meg is érdemled hogy hü..ét csináljon belőled.
2021. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes.

Vagy kicsi a pecse vagy bűntudata van és csak egó legyeztetést csinál, hogy felizgat, de úgy hagy.

2021. febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak azt nem értem, hogy miért csinálja ezt, de azt sem, hogy ő, hogy bírja ki ezt. 🤷‍♂️

Én nem tudnám csinálni.

2021. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Tart a kudarctol
2021. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát én se értem

Ugyan azt tudnám írni mint az előttem lévők

Vagy azt akarja hogy te használd rajta a vibrit Bálint nap alkalmából

2021. febr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Áh, szerintem csak annyi, hogy fokozatosan akar haladni, megismeri a partnere testét és el akarja érni, hogy már fájjon kb. annyira kívánod. Ahogy értem még akkor szex sem volt igaz?

Mert akkor lehet ez még csak annak a felvezetése, ha meg még nem láttad a péniszét lehet szégyelli a méretét és azért erősít rá máshogy a szexuális vonalra.

2021. febr. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bugyiba nyúlni kis peccsel is lehet. A kérdés csak az, hogy a kérdező meddig akarja még az idejét pocsékolni a semmire.
2021. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Keress másik szeretőt. Lesz itt is jelentkező. Irhatsz nekem is.
2021. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok f#szságot olvasott össze es most rajtad kísérletezik. De az biztos, hogy defektes. De végül is megtalált téged, akit szivathat. Mas nő a töredékéért kibaszná az ilyen psziho f#szt.
2021. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy szégyen! A szeretők mindig egymás rendelkezésére állnak...
2021. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!