Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fura hogy egy lány 18 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura hogy egy lány 18 évesen szűz? Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, ez az ő magánügye. Semmiről sincs elkésve ennyi idősen. Átlagosan szerintem hamarabb veszítik el a fiatalok, de ez semmit nem számít.
2021. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán
2021. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Ez így önmagában nem fura.
2021. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi fura
2021. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen normális. Engem az sem zavarna, ha ismerkednénk és 23 évesen is az lennél. Persze ne azért legyél az, mert ocsmány volnál, meg creepy a személyiséged, maximum tudatosság, megfontoltság végett. F
2021. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

19 évesen szűz vagyok. Se csók, se randi, se petting, se szex, és a szerelem sem talált meg még. Néztek furán rám, pedig akkor még 15-16 voltam? Igen, nem is kevesen. Vallásos vagyok-e? Maximum akkor, ha titokban skizofrén vagyok.


Első szakiskolámban, ahol keserves évet töltöttem, velem együtt még talán kettő, maximum, nagyon maximum három lány volt, akik még szüzek voltak. Második iskolámban, ahol egy hónapot töltöttem, mert szinte keservesebb volt az elsőnél a vezéregyéniségek miatt, na ott rajtam kívül szerintem max 2 ember volt szűz. Aztán ahol végre letelepedtem és békében teltek napjaim, voltam én, egy másik lány, és... ennyi. Azóta már a másik lány nem szűz. Mindegyik iskola amibe jártam, alig volt fiú, ha egy osztályban akadt három, már soknak számított. Bent pedig nem vetették meg a témát, még a folyosókon sem időnként, úgyhogy én azt gondolom, manapság ritka. Eltér a megszokottól, de nem fura. Most tegyük félre az érzelmeket, a szex úgy néz ki, hogy bugyi le, lábakat szét, péniszt be-ki, be-ki. Nem hinném, hogyha valakit lehetne azért furcsának nevezni, mert nem szexelt még. Ez mindenkinek a saját magánügye, amit max a barátnőkkel beszél az ember, de amúgy senki mással.

2021. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak annyiból áll a szex, hogy bugyit le, lábakat szét és ki-be, ki-be. Nyilván szűz lányként nem tudhatod, hogy milyen a jó szex. 🙂
2021. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szűz vagyok. Ez az én testem, én életem. Ennyi.

22.

2021. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
A mai elfajult világban sajnos tényleg nagyon fura! De a mai világban pont hogy a fura dolgoknak van értéke, tehát nagyon is jó dolog, hogy még az vagy! Ha tényleg minden rendben van veled, és tudatosan tartogatod a szüzességedet, mert megvonod magadtól a szexualitás nyújtotta örömöket egy nemesebb cél érdekében, pl., hogy majd az vezessen be az intimitásba, akivel akár a hátra lévő életedet is le tudnád élni, ha semmi vészes dolog nem jön közbe, az kifejezetten tisztelendő! És ami még nagy plusz, tudtommal, minél később veszti el a nő a szüzességét, annál jobban kifejlődnek a kellő izomzatok, tehát később annál feszesebb marad majd a hüvelyed, ami hatalmas plusz!!! Hisz biztosan hallottad már, hogy van úgy, hogy a férfi behatol a női hüvelybe, és szinte semmi szorító érzést nem érez. Meg van az, amikor olyan jó feszes a hüvely, hogy baromi jó a szex!!! Neked sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy baromi jó lehessen majd veled akár életed végéig a szex. Ám akiket már fiatal korukban szanaszét, nagy részükkel nem fogják a partnereik kellően élvezni a hagyományos szexet... Egy férfi vélemény volt...
2021. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy inkább gyakori. És semmi fura nincs benne.
2021. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!