Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz hogy még 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy még 25 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Irdatlanul.
2021. febr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pilátus ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem az. Van olyan fiúhaverom, aki már majdnem 27, és még mindig szűz, pedig baromi jól néz ki. Egyszerűen visszahúzódó, ennyi. Majd eljön az ideje, ahogy neked is. Nem kell ezt erőltetni.
2021. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Állj be a többiek közé a " mennyire gáz hogy xy évesen szűz vagyok " csoportba.
2021. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Ő hát, nem gáz, de szerintem kiba.szottul itt az ideje.

F

2021. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem az. Én 25 éves szűz lány vagyok. Egyszerűen a korosztályom éretlen fiúcskák voltak, nehéz lett volna pasizni. Aki értelmes volt az meg foglalt 🤷
2021. febr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Neked gáz, a haverjaid jól tudnak vele szívatni mert veszed az ívet. Egy lánynak nem gáz, nem az érdekli szűz vagy-e, hanem hogyan viselkedsz vele.
2021. febr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem gáz de ha meglátok még egy ilyen kérdést kiugrom a 10.-ről.
2021. febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Igazából nem is kéne tudja mindenki, még a barátnőd sem feltétlenül, ha tudod hogy ez elijeszti. Azért gáz, mert férfiként ilyenkor kívánod a legjobban, és csak tele vagy frusztrációval már emiatt. Ha csaj vagy, hát nem tudom.
2021. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!