Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tetszenek a kövér nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a kövér nők?

Figyelt kérdés
Magam is kövér vagyok, de valahogy semmi kedvem a kövér nőkhöz. Egyszerűen nincs motivációm szexelni kövér nőkkel, nem vonzanak. Nem értem miért, hisz én sem vagyok vékony, jónak kellene lennie egy ilyen partnernek is.
2021. febr. 14. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Mert kövérek.


Szívesen!

2021. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen az ízlésed
2021. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
A nagyon kövérek nekem se, viszont aki nincs brutálisan elhizva azok közül sok tetszik. Ilyen 120 kg osok már nem.
2021. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Minden férfi a vékony nőket szereti. Én 165 cm vagyok, 63 kiló és így sem kellek senkinek
2021. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van, akinek meg a kövérebb tetszik. Mi lenne, ha mindenkinek úgyanaz kellene?
2021. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Mindenkinek más az ízlése.

Nekem pl. a vékony fiúk nem tetszenek egyáltalán.

2021. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól még hogy te valamilyen vagy, az nem feltétlen jön be a másik nemben. Tipikus példája ennek a vörös haj. A vörös lányok nagyon kelendőek, rengeteg férfi csorgatja rájuk a nyálát. A vörös hajú pasik ellenben népszerűtlenek, keveseknek jönnek be.
2021. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#4 nem a súlyod miatt nem kellesz senkinek!
2021. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Mert jobban izzadnak, seggüket sem tudjàk kitörölni, szagosak, undormànyok! 70 kg a maxx, az felettiek nem nők!
2021. febr. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

#9 Téged sem az eszedért szeretnek! Egy sportoló izomos, tehát lehet 70kg úgy is hogy nincs elhízva! A másik hogy amit te említettél a higiénia hiánya miatt van, nem pedig a túlsúly miatt!

Az pedig említeném sem kell, hogy az a férfi aki ilyen ocsmányul nyilvánul meg a nőkről az nem FÉRFI, csak egy taknyos is tini!!

166cm és 56kg vagyok szóval nem vagyok irigy, kövér stb... Mielőtt még elkezdenél átkozni tisztázom a méreteket! :D

2021. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!