Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos szex, de hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos szex, de hogyan lehetne fantasztikus?

Figyelt kérdés

A párom nem szex mániás, de elég furán jön ki hogy mindig én környékezem meg őt. Ha pedig ez mégis megfordulna próbálja úgy alakítani hogy szintén én essek neki. Emellett nem igazán szokott figyelni arra hogy nekem éppen mi és hogyan esik jól (többnyire ő dönti el milyen póz legyen és soha nem kérdez vissza hogy jó-e ez így neke), monotonná vált a szokásos 3 max 4 póz.

Az előjátékról nem is álmodozok már.

Amikor viszont ezt megemlítem, többnyire azt kapom hogy ne problemazzak már ennyit. Mit tegyek, nagyon szeretem de ezzel nem tudok mit kezdeni?



2021. febr. 4. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Húzd az agyát, jatekosan, szenvedélyesen ne engedd neki, hogy az legyen, amit ő szeretne. Alakítsd úgy, hogy legyen előjáték. Ha ő nem szereti kezdeményezni a szexet, akkor lehet, hogy jobban szeret alárendelt lenni a szexben (persze ez nem biztos). Ha ez sem jön be akkor alaposan át kell beszélni az egészet.

Lány voltam, nekem ez bejön, ezért írom tanácsként.

2021. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Vagyok*
2021. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak gondok.. Kommunikacio mindenkepp. Nem szabad ezeket magadban tartanod. El kell neki mondanod, tobbszor is. Az elojatek resze kell,hogy legyen a szexnek. Hozzatartozik. Ha te kezdemenyezel oralt, akkor o nem viszonozza, sosem, vagy neked sincs kedved mar hozza? Illetve levezetes is lehetne.



Miota vagytok egyutt? A kapcsolat elejen is igy volt?

2021. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Egy éve vagyunk együtt, fel éve feküdtünk le először. Szinte mindig orálisan kezdek ami neki persze baromira tetszik de arra már nem veszi a fáradságot hogy viszonozza ezt (nem feltétlenül kell,, nalakodnia,, nekem más is megfelel)

Többször is említettem már neki (5x 6x már biztosan)

Úgy gondolom hogy fel év alatt nem nagyon lehet kiegni, de nem vagyok az a típus aki emiatt szakítanak a másikkal. Próbálom megoldani

2021. febr. 4. 11:47
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem átlagos, hanem kettes alá. Az átlagos az inkább a kellemes, jóleső, de nem az, amire visszagondolva 2 nap múlva is benedvesedsz és végképp nem az, aminek az emlékére évek múlva is masztizol.


"Józsi, én imádlak téged, és azt is imádom nézni, amikor eszedet veszted az élvezettől, ezért is figyelek rád annyira, és igyekszem a kedvedben járni az ágyban. Mondd csak: neked mennyire fontos az, hogy nekem mennyi élvezetet ad a szex? És honnan szoktad tudni, hogy mennyire jó (vagy nem) nekem? Szerinted is érdemes volna mostantól beszélnünk erről?"

2021. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy pasit, aki szeret is téged, nem pedig csak használ...
2021. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Önző, nem szeret, nem foglalkozik veled.

Nem is fog változni. A végén te leszel a hibás.

2021. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Első-nek.

Próbáltam apró dolgokkal kezdeményezni. Többnyire nem volt hatása vagy csak hagyjam hogy csináljam. Ha pedig otthagyom,(nem reagálrá akkor nem lesz semmi) . Nem szokott utánam jönni...

2021. febr. 4. 12:02
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Kàma Szútra. Neten is van. Én nagyon szeretem a pàrom. 4 éve vagyunk együtt. Ő a szexcentrikusabb. Tényleg dobd fel a kapcsolatot is, ne csak a szexet
2021. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Átlagos szex, de hogyan lehetne fantasztikus?"


Valamint:

"arra már nem veszi a fáradságot hogy viszonozza",


"Többször is említettem már neki (5x 6x már biztosan)"


"nem vagyok az a típus aki emiatt szakítanak a másikkal. Próbálom megoldani"


Mondd, te visszaolvastad amiket írtál?

Mit tanácsolnál nekem, ha ezekkel mennék oda hozzád? Ez van a pasimmal: én erőlködök helyette is, de semmi nem változik, pedig már többször is szóbahoztam, átlag havonta egyszer.

Nekem is azt javasolnád, hogy én próbáljak magamon változtatni? Vagy màs lehetőség is eszedbe jutna?

2021. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!