Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy ferfi sokadjara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy ferfi sokadjara ranez egy kicsi (tenyleg kicsi) mellu no mellere, akkor mit gondol?

Figyelt kérdés
A kosarat ertek ezalatt, csak hogy egyertelmu legyen.
2021. febr. 16. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

„Vajon hol hagyhatta a mellét?”*


* Viccelek. De, gondoltam, megérdemled, ha azt gondolod, egy kis mell nem lehet szexuálisan és esztétikailag izgalmas, ha a te testeden nagyon jól áll (pl. vékony/inas vagy és picike)

2021. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagyon tetszik. 🙂
2021. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az gondolja hogy tetszik ez a nő és vajon milyen lehet ruha nélkül!! Az hogy kicsi a melled lehet hogy csak számodra fontos! Az aki bámult annak pont lehet nem lényeg mekkora a cicid, csak az hogy tetszel neki!!
2021. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem kimondottan bejonnek a kis mellu lanyok!
2021. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Muszáj nézni a ciciket nekünk, ez ilyen kényszeres dolog. Csúnya cici nem létezik, így ha kicsi, ha nagy, meg kell csodálni. Nem kell ebbe túl sokat belelátni, én is minden nő mellét megnézem, ha tetszik, ha nem. 24f
2021. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szép vagy, szép vagy, mint az álom, csak a melled nem találom.
2021. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy vajon játszhatnék-e velük... :D
2021. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!