Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, titeket izgat vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket izgat vagy zavar ha egy nő szex közben magához nyúl?

Figyelt kérdés

Ahol persze olyan pózban vagytok hogy tudja izgatni magának a csiklóját. Sokszor szeretném csinálni de nem merem párom előtt nehogy azt higyje kevés nekem amit nyújt az ágyban, 5 éve vagyunk együtt.

23n


2021. febr. 16. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon bejön, ha egy lany oda nyul es izgatja magat. Ezzel engem izgat vizualisan is, es ugye hozzám is hozzám ér.
2021. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon izgat. (Ilyenkor néha el szoktam kérni az ügyes ujjacskáját egy gyors szopogatásra, és már mehet is vissza.)
2021. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Engem nagyon izgat, nincs ebben semmi rossz! Szerintem csináld nyugodtan. 😉

29F

2021. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyenkezz emiatt.. sokan vagyunk ezzel így, a csikló a gyönyörszerzésre szolgál, miért ne izgathatnánk magunkat közben?

Eddig egy pasit sem zavart, nem azért csinálom mert ő nem elég nekem.

2021. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem kérdezted meg erről 5 év alatt? Nem szoktatok kommunikálni a szexről? Ő sem meri neked a legalapvetőbb dolgokat sem elmondani? Nem bántásból írom ezeket. És azt se, hogy nyílj meg kicsit, mert ha nem tudod kifejezni az igényidet/vágyaidat, és a párod se feléd, akkor ott előbb-utóbb baj lesz. A jó szexuális élet egy kapcsolat alapja.

Amúgy nyúlj magadhoz, és nézd a reakcióját. Én is csak úgy elkezdtem, aztán a második menetben már a párom kérte hogy csináljam megint. Fedezzétek fel magatokat és egymást, bátran. Bízz a párodban, és adj alapot hogy ő is bízhasson benned.

2021. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is bejön.
2021. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Könyörgöm, mégis miért zavarna ez bárkit is?
2021. febr. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgat, és már azt is tudom jó ideje, hogy nem azert van, mert mi vagyunk kevesek, hanem a lányoknak dupla élvezet is kell. Szóval még kérnélek is, hogy csináld.
2021. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!