Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon hiányzik az ex barátom?

Figyelt kérdés

Nem passzoltunk ezért szakítottam, nem tudtuk megjavítani évekig a kapcsolatot. Most megint írogatunk, én mondtam neki hogy nem szeretném folytatni meg semmi, össze akart járni szexelni de arra is nemet mondtam. (Szeretem, csak tudom hogy a találkozás lelkileg kicsinálna mindkettőnket.) Szóval mivel eddig nem sikerült megjavítani, és kicsinált lelkileg, nem akarom újrakezdeni vele annak ellenére sem hogy még mindig szeretem. Ennek ellenére szoktunk szexchatelni, és egyre jobban hiányzik, de tudom hogy nem fog megváltozni és szenvednék mellette. Ignorálni nem tudok egy olyan embert aki évekig velem volt, első barátom. Mit tegyek?

22/L 22/F



2021. febr. 19. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Rakj oda egy kiló krumplit sós vízben főni.
2021. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakadj le róla, mondd meg neki határozottan, hogy végeztél vele, és tíltsd le.
2021. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak akkor lesz jó, ha tiltod mindenhonnan és elfelejted. Amíg nem, addig csak mérgezi az elmédet.
2021. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik direkt önsorsrontók, szándékosan kínozzák magukat, rabolják az idejüket - te is ilyen vagy. Még mindig a múltban élsz, pazarlod az időd a jelenből és a jövődtől.

Egyszerűen be kellene fejezned vele a kommunikációt és kinyílnod a világra.

2021. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem merem elengedni mert félek hogy nem találok senkit és senki nem fog szeretni...
2021. febr. 19. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lenne elengedni. Én sem bírtam az enyémet és azóta is a rabja vagyok részben. Összejárunk. Mondhtnék nemet, de túl jó. Közben persze szenvedek is.
2021. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
szoktatok szexcsetelni? Akkor mi a kérdés?
2021. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le és felejtsd el. A végén még visszaél az érzelmeiddel. Ha nem tudod kontrollálni magad akkor jobb ha nem beszélsz vele többet

Hidd el lesz még olyan férfi akinek tetszel és meg fog becsülni és jobban passzoltok mint exeddel

2021. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Addig nem fogsz tudni mást szeretni kedves kérdező, amíg őt el nem engeded. Mert addig folyamatosan kísérteni fog.
2021. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 elena0443 válasza:
100%
TILTSD LE!!!!!!
2021. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!