Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom mindig elfoglalt és hiányzik?

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyit,hogy távkapcsolatban élünk,és ami azt illeti sajnos nem tudunk találkozni,mert nagyon messze vagyunk egymástól.Ennek ellenére szeretjük egymást.Viszont mindig elfoglalt,és nagyon hiányzik :(


Nem szeretném ezzel zargatni,ugyanis tudom,hogy mindig ír,ha van ideje,de az utolsó 2-3 napban csak pár mondatot tudtunk váltani...Így is mindennap magától keres engem,de sajnos az időeltolódás miatt nehezen tudunk beszélgetni,sokszor még Ő marad fenn 3-ig.


Eléggé friss a dolog,és hogy őszinte legyek nagyon félek,hogy hamarosan vége is szakad...Én nem szeretnék vele szakítani,de a hiánya ellen nem tudok semmit sem tenni.



2019. ápr. 29. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! En lassan 10 honapja elek tavkapcsolatban (2 hetet se josoltam)

Ha nincs kivel megbeszelned, irj nyugodtan

18l

2019. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Kezdjük ott, hogy ha nem találkoztatok, akkor nem vagytok szerelmesek egymásba, csak virtuális kötelék alakul ki. Ez azt jelenti, hogy neked nem ő hiányzik, hanem az, hogy valaki keressen, valakinek fontos legyél. Te nem vagy számára fontos, főleg, hogy nem ír neked. Itt is látszik, mennyire gyerek vagy még, hogy bármit elhiszel neki. Mivel tini kategória, remélem a naívitásod nem nyilvánult meg képek küldözgetésében egy teljesen ismeretlen személynek. A távkapcsolat csak abban az esetben kivitelezhető, ha ismered és találkozgattok. Szóval jöjjön meg az eszed és a való életben élj, ne a virtuális világban.
2019. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszló !

Valószínűleg nem voltál hajlandó figyelmesen végig olvasni amit írtam,vagy szimplán lehet,hogy csak a szövegértésed rossz.


Ő igen is keres engem ! Minden reggel az üzeneteire ébredek,és úgyszintén esténként is beszélgetünk.Mint írtam sokszor Ő az aki fenn marad 3 vagy akár 4-ig is,hogy kicsit tudjunk chatelni.


És annak ellenére,hogy egy tinédzser vagyok,nem kell rólam olyat feltételezni,hogy bármilyen képeket is küldenék egy idegennek,kezdjük ott,hogy nem kell senkit sem a kora alapján megitélni.Ha bármi olyat kért volna akkor már nem is beszélnék vele.Nem az a fajta típus vagyok,de mindegy.

2019. ápr. 30. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól még röhej, hogy egy olyan emberre vagy rákattanva, akit még sosem láttál, és naívan hiszed, hogy ebből lesz bármi komoly.
2019. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Most miért kell támadni a kérdezőt? Semmit nem tudtok sem az életéről sem a párkapcsolatáról. Egyébként én is távkapcsolatban élek, baromi nehéz, januárban találkoztunk utoljára :/ Foglald el magad valamivel, olvass, tanulj ilyenek. Hamar elrepül az idő mire találkoztok, hiába érzed most hogy nem, pedig de, az idő nagyon gyorsan szalad :D kitartást neked!
2019. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Azért, mert a távkapcsolat felnőttként sem igazán működik, tiniként meg főleg nem. Nem vagyok már tini, ezért próbálom észhez téríteni a kérdezőt, és a hozzá hasonlókat. Én kérek elnézést, ha durván közöltem az igazságot...
2019. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen igazságot nem közöltél, csak belekötöttél olyanba amihez az égvilágon semmi közöd nincs. Egyértelmű,hogy távkapcsolatba nem lehet élni a végtelenségig, de úgy gondolom, ha valóban szeretik egymást, ez nem jelenthet akadályt a kapcsolatukban. Minden az érzelmeken múlik, vagy szereted-e annyira a másikat hogy kitartasz mellette vagy nem. Ja és már rég nem vagyok tini, mielőtt kioktatsz engem is :D
2019. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 "de úgy gondolom, ha valóban szeretik egymást"

Igen, pont itt van a lényeg. Más az, ha valakit megismersz, beleszeretsz, viszont ritkán tudtok találkozni a távolság miatt. Így van esély a komoly kapcsolatra. És más az, ha valakit még soha életedben nem láttál, csak képen, vagy videochaten, de virtuálisan belezúgsz. Az nem szerelem és esélytelen bármi komoly belőle. Nem őt szereti, hanem azt a virtuális "kapcsolatot", hogy valaki gondol rá, valakinek fontos, valaki írogat neki.

Egyébként én sem vagyok tini, szóval részedről ciki, ha ezekkel a dolgokkal nem vagy tisztában.

2019. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
#8 és ha egy interneten kialakuló szerelemből házasság lesz? Erről is érdekelne a véleményed. Mert lehetséges. Akkor miért is ne alakulhatna ki ott a szerelem. Majd az első találkozásnál kiderül hogy működik e az a bizonyos kémia kettejük között. ☺️ Ha meg sem próbálják sosem tudják meg,nem igaz?
2019. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Sztem működhet a távkapcsolat is, csak komcsi igazán kell szeretni a másik félt és megragadni az összes alkalmat a találkozásra. Sok sikert!
2019. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!