Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nagy ügy a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy ügy a szüzesség elvesztése? Miért fontosabb mint egy bármelyik másik szex?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy miért görcsölnek rá annyira az emberek és kezelik másképp mint a több száz másik alkalmat amit majd a jövőben átélnek. Hogy jaj el ne pazarolják de utána minden egyes szexet nem gondolnak így át szerintem hogy jaj életük szerelmével legyen, hanem csak úgy hagyják megtörténni mert kívánják. Az első amúgy is kellemetlen akkor szerintem jobb ha egy tapasztaltabb veszi el és akkor később mar tapasztaltabbak lesznek az emberek amikor pl a hazastarsukkal csinálják.
2021. febr. 19. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Nem kellemetlen feltétlenül és NEM a tapasztalat a legfontosabb, hanem hogy mennyire figyel a partner.

Mondjuk talán azért mert az első? A férfiaknál tényleg nem "nagy ügy" nem misztifikálják általában túl. Ettől a nők még nem akarnak fűvel-fával dugni amint biológiailag érettek rá, csak azzal akiben megbíznak és van olyan fokú bizalmi kötelék. Nem csak a szüzességnél, hanem utána is.

2021. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicuki ***** válasza:
100%
Mert a rossz partner választás okozhat szexuális problémákat a későbbiekben. Az első rossz élmények sokszor gátakat vonnak fel és lehet hogy sokkal nehezebb lesz a későbbiekben, pl az egyik ismerősöm a rossz élményei miatt utálta a szexet az első barátja miatt sok év kellett neki meg egy igazán jó partner hogy megszeresse és nem mindenki ilyen szerencsés hogy talál valakit aki megszeretteti majd vele mert sokan nem figyelnek a párjukra elégé
2021. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!