Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyen az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen az első szex teljesen biztonságos?

Figyelt kérdés

Szülinapomon terveztük meg az első közös szexet a barátommal és szeretném ha 100% biztonságban védekeznénk és biztonságosan történne a dolog.

Nekem ez fontos, mert terhes sem szeretnék lenni se most se a közeljövőben még aminek sok oka is van, meg hát első alkalom lesz nekünk szűzként.

Kinéztünk egy búvóhelyet erre a célra, mert sajnos mindkettőnk családja otthon lesz akkor és nem tudunk nyugodtan élvezkedni, meg nem szeretnénk ha ránk nyitnának.

Hogyan készüljünk fel erre a célra?

Még nagyon tudatlanok vagyunk úgymond mindketten szex témában és nem igazán tudjuk, hogy hogyan is kellene kezdeni a dolgot, elsőre mindkettőnknek meztelenen kéne kezdeni e, hogy élvezzük majd, mennyi ideig lenne érdemes csinálni mert mindketten szüzek vagyunk.

Barátommal 1 éve vagyunk együtt és elég jól kiismertük egymást.

Óvszer természetesen lesz, nekem viszont kellene pluszba valami gyógyszer ami esetleg megakadályozná jobban, hogy véletlen se történhessen meg?

Amúgy nem vagyok ennyire ráfeszülve mint ahogy ezeket írom, de azért jobb felkészülni és védekezni persze.

Háttérzenéről mi a véleményetek? Legyen esetleg valami kellemes és nyugtató relaxációs zene?

Szóval jól jönne most sok segítség és tipp esetleg. :D

Privátot nem kérek! 19L



2021. febr. 20. 04:13
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

✨✨✨✨✨


Sziasztok.❤️


Megtörtént az első.


Nem tudtunk várni estig, és pont volt egy kis szabad óránk amikor senki nem zavart minket és mi is nyugodtan tudtunk élvezkedni.


Úgy kezdődött hogy reggel 8 körül átjött a barátom, mert senki nem volt itthon, apám dolgozik és anyám is elment valahova.


Átjött, először még csak csókolóztunk, majd levettük egymás ruháit.


Elkezdtük simogatni egymás dolgát és a barátom először nyalt ki és nagyon izgalmas volt, utána meg én kezdtem el nyalni az övét és mindketten mikor végeztünk ezzel, én hátra feküdtem, a barátom felhúzta az óvszert nagyon pontosan és óvatosan elkezdte hozzá dörzsölni a punimhoz. Sokszor dörzsölte és előtte is csak a hegyét helyezte be lassan és ki be majd mindig fokozatosan egyre mélyebbre ment.


Végül teljesen belém dugta, ami bevallom kicsit fájt, nagyon feszült is de utána kellemes volt, sőt nagyon imádtam.


Ott akkor éreztem, hogy de jó lenne ha sose hagyná ezt abba, eszméletlenül kellemes érzés volt mikor dugott.


orgazmusom is volt, neki is és semmi probléma nem volt.


Nem szakadt szét az óvszer.


Az aktus után lezuhanyoztunk és megbeszéltük, hogy holnap is megismételhetjük, sőt akármikor amikor úgy érezzük.


Istenem, ez volt életem legcsodálatosabb élménye egész életemben!


Soha nem éreztem magam ilyen boldognak.


Családnak még nem mondtunk semmit és szerintem egy jó darabig nem is szólunk míg nem leszünk erre felkészülve :D.Bár ha ők se kérdezik akkor talán fölösleges is.


Köszönöm mindenkinek a tippeket, nagyon hálás vagyok értük, gyógyszert végül nem szedtem mert el is felejtettem meg elég volt végülis az óvszer.


köszönöm mindenkinek, bocsánat, hogy ilyen részletesen leírtam de annyira fel vagyok dobva ma hogy nem bírok magammal.


✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

2021. febr. 21. 12:14
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

#21, Juhú! Éljen! :D Houston felemelkedtünk :)

Örülök, hogy jól sikerült! Innen csak jobb lesz ;)

2021. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

22.Köszönöm!

tényleg isteni volt csak nagyon ráparáztam..

nem szabadott volna.

2021. febr. 21. 12:26
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Grat, sok boldogságot nektek a jövőre nézve, sokáig szeressétek egymást. 😊
2021. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

24.Köszönöm.:D

Azóta is próbáltuk még egyszer gyorsan és fantasztikus volt!

Nem bírunk vele.

2021. febr. 21. 14:59
 26/55 anonim ***** válasza:

#25, az elején ez ilyen :D Egyedül a védekezésre mindig figyeljetek ! :) Ne legyen az, hogy jaj, gyors menet és épp nincs gumi...

Ha ilyen van akkor inkább legyen csak petting :)

2021. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

26.persze azt mindig szemmel tartjuk.

óvszer sok van most is.

betároztunk kicsit :D.

2021. febr. 21. 15:02
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt egy másik kérdése a kérdezőnek. Csak itt 23 éves leszbikus

2021. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

28,unatkozol?

látszik...

2021. febr. 21. 15:03
 30/55 anonim ***** válasza:
Ciiikiii :D :D
2021. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!