Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyen az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen az első szex teljesen biztonságos?

Figyelt kérdés

Szülinapomon terveztük meg az első közös szexet a barátommal és szeretném ha 100% biztonságban védekeznénk és biztonságosan történne a dolog.

Nekem ez fontos, mert terhes sem szeretnék lenni se most se a közeljövőben még aminek sok oka is van, meg hát első alkalom lesz nekünk szűzként.

Kinéztünk egy búvóhelyet erre a célra, mert sajnos mindkettőnk családja otthon lesz akkor és nem tudunk nyugodtan élvezkedni, meg nem szeretnénk ha ránk nyitnának.

Hogyan készüljünk fel erre a célra?

Még nagyon tudatlanok vagyunk úgymond mindketten szex témában és nem igazán tudjuk, hogy hogyan is kellene kezdeni a dolgot, elsőre mindkettőnknek meztelenen kéne kezdeni e, hogy élvezzük majd, mennyi ideig lenne érdemes csinálni mert mindketten szüzek vagyunk.

Barátommal 1 éve vagyunk együtt és elég jól kiismertük egymást.

Óvszer természetesen lesz, nekem viszont kellene pluszba valami gyógyszer ami esetleg megakadályozná jobban, hogy véletlen se történhessen meg?

Amúgy nem vagyok ennyire ráfeszülve mint ahogy ezeket írom, de azért jobb felkészülni és védekezni persze.

Háttérzenéről mi a véleményetek? Legyen esetleg valami kellemes és nyugtató relaxációs zene?

Szóval jól jönne most sok segítség és tipp esetleg. :D

Privátot nem kérek! 19L



2021. febr. 20. 04:13
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

40.mert szülinapom volt ember...

ennyit azért megérdemlek.

sőt nem írtam biztosra a 6ot se...

nem hiszed le te bajod...

2021. febr. 21. 15:58
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

#38

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Olvasd el itt a #14 kommentet és rájössz miért kamu.

2021. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

42.te vagy kamu..

erremeg írtam ésszerű magyarázatot amit te lusta vagy elolvasni!

2021. febr. 21. 16:02
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak szerinted ésszerű. Aki egyszer kamuzik, annak utána akkor se hisznek ha igazat mond.
2021. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

#41, "mert szülinapom volt ember..." Szülinapod volt és elmegy mindenki otthonról? :D

Oké, nem vagy kamu, dobd be a fb profilod linkjét ha nem vagy kamu...

2021. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

45.rennyire nem fedem fel magam csak neked...

anonim oldal ember!

2021. febr. 21. 16:37
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
#46, pont ezért kamu ;) Nem ez az első ilyen kérdésed...innentől komolytalan vagy.
2021. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
47.anonim oldal...
2021. febr. 21. 16:46
 49/55 anonim ***** válasza:
Attól még lebuktál mert arra sem tudsz figyelni, hogy ne ugyan azt kommenteld két kérdéshez :D
2021. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim válasza:
100%
Tenyleg kamu😂😂😂 a linkelt kerdes valasza ugyanez volt😂😂
2021. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!