Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit csinálnátok, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csinálnátok, ha az egyik haverotok szexelne azzal a lánnyal, akibe szerelmesek vagytok, csak titeket visszautasított?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
semmit, miért ne tehetnék? én nem kellek a csajnak, a haverom meg igen, ennyi
2021. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Szintén, ha engem már visszautasított, akkor mindegy így jártam. Nem lenne probléma belőle közöttünk.

Ha esetleg mindkettőnknek tetszene ugyan az a lány de a haverom jön össze vele előbb, akkor meg csak magamat okolhatnám hogy nem léptem időben.

2021. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
A kivülállók(#1 és #3) nagyon szépen le tudják írni, hogy mit ésszerű ilyen helyzetben csinálni, viszont én azért megnézném őket éles helyzetben... :-) Bár ha sohasem voltak szerelmesek, akkor soha nem lesznek ilyen helyzetben.
2021. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha a haverom tud róla, hogy mit érzek, valószínűleg megszakítanám mindkettejükkel a kapcsolatot.
2021. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Leírom azért én is, hogy mit tennék személy szerint én ledurrantanám a "haveromat" és onnantól megszakítanám vele a kapcsolatot. :D

Volt hasonló eset, csak az exemre hajtott egyik haverom, akivel frissen szakítottunk és még szerettem. Olyan csicskalángost kapott, hogy átesett a korláton. :D

Hiába volt haverom.

2021. febr. 20. 12:08
 6/16 A kérdező kommentje:
De koszonom a valaszokat!:)
2021. febr. 20. 12:08
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
#6, #7: Köszönöm, hogy bebizonyítottad, hogy már megint igazat mondtam... :-)
2021. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

1. Nincsenek haverjaim, csak barátok.

2. Azok meg nem tennének ilyet.

2021. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#9

Ebben maximalisan igazat adok!:)

2021. febr. 20. 12:17
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Hogy mit csinálnék? Ha kötnek hozzá az érzések akkor sz.rul esne. Egyébként tökmindegy hogy "haver" vagy egy tökidegen búbolja meg. A #9-esnek meg teljesen igaza van, egy barát nem csinál ilyet, aki igen az meg nem barát csak egy ismerős aki tojik arra te hogy érzel.
2021. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!