Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen pózban milyen lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen pózban milyen lehet a szüzesség elvesztés (lány szempontból)?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a póz neve, amikor a pasi a lány mögött fekszik, és mindketten az oldalukon fekszenek. Tehát hátulról. Így úgy érzem jobban el tudnék lazulni, és nem lennek annyira zavarban közben elsőnek, mert nem szemtől szembe néznénk közben. Vélemény, fájdalmasabb így?
2021. febr. 21. 02:03
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Szemből könnyebb a behatolás. Fájdalmas meg két okból szokott lenni. Az egyik ha a pasi nem figyel eléggé, ész nélkül tolja, nem fektet hangsúlyt az előjátékra, a másik ellazítására stb. A másik ok, amikor valaki rágörcsöl hogy fáj, fáj, fáj és tudat alatt összeszorítja a hüvelyizmait.

Jó partnerrel NEM fáj! Úgyhogy pózokon való töprengés helyett inkább arra fektesd a hangsúlyt hogy olyannal történjen akihez érzelmileg kötődsz és figyelni fog rád.

2021. febr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ha úgy érzed így jobban eltudsz lazulni az már fél siker. Ha most itt ajánlanak egy másik pózt, amiben viszont be vagy feszülve, akkor hiába írták hogy jó.

Ami miatt fájdalmasabb lehet talán, hogy hátulról mélyebben tud behatolni a partnered. Viszont ez inkább sima kutyapózra igaz, így oldalt fekve nem olyan könnyű hozzáférni, könnyen lehet hogy nem tudna mélyre hatolni.

2021. febr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha zavarban vagy közben, először azon kell változtatni, hogy feloldodj. Hidd el
2021. febr. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi megoldottuk ruhával..

Azaz nem kellett előtte meztelenkednem én ültem rá, ő csak "tartotta magát", jobb is volt ha meg sem mozdul én irányitottam. És akkor is fájt. És baromi lassan haladtunk. A srác pedig profin birta.

Mikor végre teljesen bennem volt akkor kezdett enyhén mozogni és lett igazán jo minden.


Szerintem jobb ha az elsőnél a nő "diktál"és nem dumálni kell folyton hogy állj meg legyszi ne lassabban ne mozogj meg ilyenek

2021. febr. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*szemből
2021. febr. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a legjobb póz elsőnek, mert így elég nehezen fog hozzádférni. Lehet, hogy így elsőre nem is sikerülne. Akkor már könnyebb lenne úgy, ha hason fekszel, a lábad kissé szétnyitva és a csípőd alá teszelegy párnát. Így könnyebb dolga lenne neki is.
2021. febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nem tudod beengedni a másik.lényét a tiédbe, addig minek akarsz szexelni?
2021. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!