Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet az hogy határozotta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy határozottan Jó szex után bennem nem az marad meg hogy jó volt a szex, hanem olyanok frusztrálnak hogy de nem alszunk együtt és hasonlók?

Figyelt kérdés

Olyan jó a szex a sráccal, hogy a legjobb.

Úgy összejárogatunk ez miatt csak.

Szoval testileg kielégítő. Sőt. (Habár kicsit vad és lehetne azért lassabb szevedélyesebb is)

De annyira jó vele, hogy nem is érné meg egy szerelmi kapcsolatban lennem mással. Szóval inkább ez, mint szerelemben egy másik sráccal lenni monogám, aki alatta teljesit, mint eddig az összes többi. Amit eddig nem is tudtam. Szóval mellette nekem kapcsolatra sincs szükségem. Mert felülírja azt is.


De érzelmileg így meg abszolut nem okoz örömet.

Azt ugy nem is bánom. Nem vagyok szerelmes.


És itt jön a problémám, hogy viszont szex után nem az marad meg, hogy hú de jó volt azta és hasonlók, hanem olyan rossz hogy nem alszunk együtt, és stb.


Most "tartsam őt"szexre egy másikat meg "szeretetre"? Hogy megkapjam az olyanokat hogy ölelés, bújás stb?

Vagy ha megbeszélem vele hogy ezek is legyenek benne az ugy extrém gáz?(ő benne lenne ezekben)


Vagy mit tegyek?



#lelkileg letör a jó szex
2021. febr. 21. 03:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,17?
2021. febr. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25n
2021. febr. 21. 07:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Megirnàd mit kellene tudnom?
2021. febr. 21. 07:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Jogos az első kérdése, nekem is ez jutott eszembe.

Ha tudod h ő benne lenne ilyesmiben, akkor mi a toszért nem mondod meg neki, hogy te vágynál erre is?:D 25 éves létedre nem tudod kinyitni a szád és elmondani mit szeretnél? Nem csodálom ha nem szexeltél még igazán jókat eddig

Egyáltalàn nem gáz összebújni, együtt aludni egy szexkapcsolatban. Én mindig együtt alszom a partneremmel. Nekem nem kell olyan, hogy átmegyek megbasz aztán ad egy pacsit és le kell lépjek:D sőt volt olyan partnerem is, akivel néha eljártunk iszogatni egy bárba vagy elhívott mikor barátaival valamilyen programot szerveztek stb. Szóval egy szexkapcsolatba az fér bele, amit ti élveztek és akartok. Csak vigyázz h tudd kontrollálni az érzéseid;)

24N

2021. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De beszéltem vele erről mondta hogy majd legközelebb.

De most ha ez neki nehezére esik ugy nekem nem kell.

Az érzéseimet nem kell kontrollálnom, mert kontrollálja ő rendesen, lépten nyomon érezteti hogy nem akar többet.

2021. febr. 21. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet h dohányszagú vagy és ezért nem akar hozzád bújni?


Illetve: Számomra vannak olyan csajok akik nem tetszenek igazán, vagy legalábbis csak addig amíg nagyon kanos vagyok, aztán meg hirtelen már nem. Lehet ő is így van veled. Mondjuk ha tisztességes lenne akkor ezt közölte volna vagy le se fekszik veled "csak levezetés képpen". Azt sejtem, hogy te kevésbé vagy helyes lány mint amilyenre ő pályázik hosszú távra.

2021. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nemhinném.

De igy ez nekem nem jo annyi biztos.

2021. febr. 21. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen jó tudni, hogy itt mindenki 25 éves..
2021. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!