Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Boldogtalan házasság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Boldogtalan házasság okaként próbáltatok már szexelni másik pasival, hogy kielégüljetek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem azért. Azért szexeltem mással, mert tudom, hogy hűséges típus vagyok és ha meg tudom ezt tenni, akkor nincs értelme már folytatni. Utána elköltöztem és beadtam a válópert.

Attól függetlenül igen, nagyon jó volt és nagyon kellett már a szex, főleg, hogy előtte kb 3 hónapig nem volt semmi.

2021. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Évek óta van szeretőm. A férjemtől nem kapom meg.
2021. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Következményeként, nem okaként. Amúgy nem.
2021. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. A férjem igen.
2021. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimális gerinccel akkor csinál ilyet az ember, ha már döntött arról, hogy amilyen gyorsan csak tud elválik
2021. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy boldogtalan hàzassàg nem a szex miatt "szok" boldogtalannà vàlni. Az egymás meg-nem-értése miatt, az össze egy ehetetlen célok miatt, a beszélgetés hiànya miatt, és most jönnek a szexualitás igények. Ha az sem klappol, akkor vége.
2021. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #3-as írja, ez nem ok, hanem következmény - az érzelmi elhanyagoltságnak. Ha valahol nincs szex egy kapcsolatban ott már más probléma is fennáll a kötődéssel, csak valamiért (megszokásból, "a gyerek miatt nem válunk", vagy éppen anyagi okból) nem képesek felnőtt emberek módjára befejezni az ami nem működik.
2021. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is van a férjem mellett más. Sőt több férfival is csaltam már meg.
2021. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7 : a szexuális érdeklődés hiánya következmény. Màs bajok vannak.
2021. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tobb feleséget kezelgettem már....

Mind tele volr panasszal s 35 50 koztiek voltak.... az ember nem foglalkozik vele... ha dugnak akkor 10 lokes.... stb stb

Pedig a ferjes asszonyok aztan tudnak az ágyban... nagyon halasak tudnak lenni

Volt amelyiket partiba dugtuk... 3 szerszámtol ... olyan extazisba volt....

2021. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!