Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogyan lehetne megoldani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

A párom kb 2 perc után már elmegy szex közben, én viszont így kielégítetlen maradok. Főleg hogy rástresszelek a dologra, úgy érzem sietnem kell elélvezni ha el szeretnék. Élvezem magát a szexet, jól csinálja, de a hüvelyi orgazmust jobban szeretem mint a csiklóit...

Nem szeretne vibrátort bevonni, amit megértek valamilyen szinten. A bogyókon és az előbb említett dolgon kívül van valami megoldás?

Vastagabb gumit próbáltunk, de olyankor lelankad neki, azt mondja nem érez belőlem semmit.

Tudni kell azt is, hogy pár hónapja élünk nemi életet, mindketten szüzek voltunk előtte.

N


2021. febr. 22. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Második menet ? Nekem volt egy barátom, aki a kapcsolatunk elején hamar elment, viszont a második menet zseniális volt, baromi sokáig bírta.
2021. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt alszotok, a több menetes szex lehet a megoldás. Előjáték és hideg fej :D
2021. febr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második menetnél is van hogy lelankad, nem mindig megy neki. De ha megy akkor sokáig bírja
2021. febr. 22. 00:50
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Idővel kialakul majd, meg kell ismerni a másik, illetve természetesen a saját testeteket.
2021. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, ami nálunk bejött, hogy szex előtt kiverjük neki, és utána ha szexelünk, sokkal tovább bírja. Egyébként van külön olyan óvszer már, ami lassítja a férfit, gyorsítja a nőt, érdemes lehet kipróbálni. Hogyha úgy érzi, hogy el fog menni, váltsatok pózt, álljatok meg egy kicsit, de ezen neki kell dolgoznia. Önkontroll, mikor önkielégít, le kell állni mielőtt elmenne, később ez menni fog.! Nem egyik napról- a másikra. Neked pedig azt tanácsolom, hogy csiklóba izgasd magad közben, hamarabb el tudsz menni, a kettős érzés sokkal jobb:D
2021. febr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. Probaltuk azt a gumit de en nem erzek kulonbseget:/

O viszont kevesebbet.

2021. febr. 22. 01:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a második menetet sokáig bírja, az hatalmas előny. Én is korai magömlésben szenvedek, azt csináltuk az egyik csajommal, hogy először leszopott, 2-3 perc alatt kivégzett. Utána nyaltam és ujjaztam 20-30 percig,ennyi idő kellett neki, hogy elélvezzen ettől. Ez azért volt jó, mert ennyi idő elég volt, hogy újra felálljon nekem is valamennyire. És utána tudtam dugni felszabadultan, igaz én a második menetet sem bírtam többet, mint 5 perc.
2021. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!