Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat szex nelkul?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat szex nelkul? Kifejtem.

Figyelt kérdés

van egy srac, egy par honapja talalkozgatunk, olyan ‘laza kapcsolat’ feleben vagyunk, szexszel a kozeppontban, de amugy csinalunk mas programokat is, egyutt alszunk, sokat beszelunk amugy is, van hogy napokig egyutt logunk. szoval olyan haversag extrakkal.


a szex nagyon jo vele, az elejen az volt a kozeppontban, napi 3x vagy tobbszor is akar (es nem ilyen 15 perces menetek). viszont mostanaban ugyanugy egyutt toltunk sok idot, de a szex egyre kevesebb lett. nem valtoztam meg, nem hiztam, nem igenytelenedtem el, de valamiert nem szexelunk mar annyit. volt, hogy konkretan szex nelkul aludtunk egyutt, ami nekem nagyon fura.


volt mar ilyen massal is? ez annak a jele lehet, h kezd inkabb baratsagba atmenni a dolog vagy pont forditva, hogy nem csak a szex kell mar, hanem kicsit szexkapcsolatbol normalis kapcsolat fele tendal a dolog? eleg fura ez nekem..

nyilvan beszelni fogok vele is errol, csak kivancsi vagyok, massal is tortent-e mar ilyen.



2021. febr. 22. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Akkor az már inkább sima kapcsolat.

Nem értem mit nem lehet érteni a szexkapcsolat kifejezésen.

2021. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csicuki ***** válasza:
100%

Mivel alapból nem csak a szex miatt találkoztok hanem közös programokat is csináltok jóba vagytok együtt alszotok ez egy kapcsolat már a kezdetek óta XD


A szex kapcsolat konkrétan kb csak a szexről szól persze ez nem azt jelenti hogy nem lehet felvezetni egy vacsorával vagy valami hasonlóval de nem lógnak együtt napokat rendszeresen


Egy kapcsolat nem onnan kezdődik ahonnan kijelentjük hogy együtt vagyunk...

2021. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Minden punci csak addig igazán izgalmas, amíg meg nem kapod...🤔🤫
2021. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szexkapcsolat volt eleve, hanem amolyan "kötetlen laza, barátság extrákkal" típusú. S igen ez gyakorlatilag már kapcsolat-jellegű, csak valamiért még nem akarjátok magatoknak sem bevallani. Nem kell félni az elköteleződéstől, nem harap az!
2021. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 4 is írja ez csak "barátság extrákkal" és 3-ban is van valami igazság. Talán már nem kíván szexuálisan 🤷
2021. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!