Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiatalabb pasi képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalabb pasi képes ekkorát alakítani az ágyban?

Figyelt kérdés

Mindig nálam idősebbekkel volt dolgom, 25+ és 30-40 körüliekkel.

Viszont nemrég egy 22 éves pasival voltam, aki hihetetlenül sokáig bírta, és a farka is vastag volt.

Az elején nem számítottam semmire, csak egy pár perces menetre, gondoltam csak nagyot akar mondani, hogy sokáig bírja.

És tényleg bírta 1 órát is kb., de nem néztem az órát.

Ilyet még nem tapasztaltam, amit ő művelt.


Lehet ennek az "állóképességnek" köze a sporthoz?

Sok ilyen fiatal pasi van, aki ennyire jól bírja? 28N


2021. febr. 22. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

én is bírtam eddig régen (21-23 éves koromban főleg)

nem sportoltam, szóval semmi köze nincs hozzá

és azt hiszed ez mekkora áldás, pedig inkább átok, mert ez nem ilyen egyszeri dolog, aztán heti 3-4x elég sok tud lenni

mára én szerencsére tudtam lefaragni ebből elég sokat, de ha nagyon akarom eltudom húzni, szeretem is elhúzni, de már messze nem eddig


F

2021. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért olyan meglepő hogy egy fiatal képes jól? A közel egy óra sem nagy ördöngösség ebben a korban. A sport sem feltétlen feltétel, bár jó ha aktív. Ha sok nője volt, és tapasztalt ez természetes dolog.
2021. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A fiatalok az internet korában már remélhetőleg eljutnak addig, hogy megtalálják az "egdelés" technikáját, stb. Felvilágosultabbak, mint egy 50éves vén fsz. És mi az, hogy vastag volt, hát a 24 évesnek nem lehet olyan vastag, mint az 50esnek, vagy mi? Hát még ilyet...
2021. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Látom szeretnél priviket kapni... amúgy hogy ki meddig "bírja" semmi köze a sporthoz mert fejben dől el. A fizikumnak van köze hozzá, az állóképességnek, de annak hogy mikor élvez semmi. Egy olimpikonnak ugyanúgy lehet korai magömlése mint egy random átlagembernek. Nem phaszra gyúrnak :)
2021. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmi köze a korhoz. Én pl 24 vagyok, és mióta szexelek, mindig is korai magömléssel küzdök. Az 1 óra teljesen elképzelhetetlen számomra. Fizikailag bírnám simán, csak a farkam nem. Ez adottság és szerencse kérdése.
2021. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez inkább negatívum hosszú távon, a mostani partnerem is csak hosszú szex után képes elmenni, és sokszor már kifejezetten kellemetlen hogy még mindig csináljuk, mert a női nemi szerv sem marad örökké nedves, ennél fogva surolodik ami fájdalmat okozhat. Meg eleve nem 60-100 perces körökre van ki találva a hüvely.
2021. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tökéletes szex 10 perc, előjáték nélkül.
2021. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindig több mint egy óra az nem tetszene. Kivételes alkalmakkor jó persze, de hogy mindig, azt nem bírnám. Elő és utójátékkal szokott lenni egy óra, az tökéletes, közbrn a szex része kb 5-10 perc és bőven elég. Ahogy előttem írta valaki akit lepontoztatok, a női nemi szerv nem arra van kitalálva hogy órákig reszeljék, dörzsöljék, az nagyon fájdalmas. 10 perc alatt simán el lehet élvezni (én el tudok, valaki nem, nem vagyunk egyformák mi nők sem) szeretem ha egy nap többször van gyors menet, mintha egyszer egy hosszú, aztán kezd unalmas lenni és monoton, mert minden figurát újratesztek. De hogy ha áll a cövek, az mindig egy órát álljon? Hát...
2021. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bármeddig bírom mert csak fantáziálgatástól tudok elmenni.
2021. febr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagyunk így páran, igen.
2021. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!