Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha egy pasi nála sokkal fiatalabb csajokkal szexel?

Figyelt kérdés
Pl egy 20on éves srác, legális korhatár fölötti csajokkal ( 14<20)

2020. dec. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
O dolga L
2020. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Az neked sokkal fiatalabb?

A sokkal fiatalabb nálam ott kezdődik, hogy a pasi hatvanas, a csaja meg huszonéves...

Mellesleg mindenkinek magánügye.

2020. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én 25 éves vagyok, bejönnek a 15-16 éves csajok. Tehát azt mondom, egészségére.
2020. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Jól teszi. 🙂
2020. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha mind a ketten benne vannak, akkor hajrá. Amíg nem bűncselekmény kategória, addig magánügy.
2020. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem undorító. 18 éves kor a minimum. Fel se fogja még egy olyan fiatal a szex koncepcióját rendesen, csak ki akarja próbálni, mert azt látja, hogy minden ekörül forog. De az idősebb félnek legyen annyi esze, hogy nem használja ezt ki. De aki mondjuk 14 az még bőven gyerek.

Amúgy ha valakinek a fiatal csajok jönnek csak be, akkor soha nem tud majd kapcsolatot kiépíteni, mert a lány kiöregszik és agyban is felnő.

B, verzió szerint meg azért ők jönnek be, mert kis buták és tapasztalatlanok. Plusz könnyű prédák, egy magabiztos nőhöz képest. Ezt kezeltesd haver, mert a saját önértékelési zavarodból jön.

2020. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 42. évesen 16. éves barátnőm volt. 3. évig éltünk együtt, és szinte minden nap szeretkeztünk. nagyon fiatalos vagyok, mindenki 8-10. évvel fiatalabbnak néz. Sajnos már lassan 3,5 éve egyedül vagyok.
2020. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én például az idősebb pasikat preferálom, nem érdekel, ki mit gondol, senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel szexelek.

Egy fiatal csaj

2020. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!