Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélnétek-e egy olyan nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek-e egy olyan nőt, aki örökké szűz marad?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének a vicceskedő apácás kommentek, nem hívőről van szó.

Privátra nem válaszolok.


2021. febr. 22. 22:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem ítélném el. Viszont azt tudnám neki tanácsolni (ha már nem hívő), hogy egyszer él és meg kell tapasztalni bizonyos dolgokat ha már itt vagyunk. :) De ha ő ne így gondolja, elfogadom a döntését. Nincs közöm hozzá.
2021. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Lesz@rom. Még akkor is ha pl a testvérem lenne vagy a barátnőm vagy a gyerekem. Ő dolga ő döntése. Vannak aszexuális emberek abból is több fajta, de az egyik aki undorodik a nemi aktus gondolatától is. Nincs hívőség, egyébként sok apáca nem szűz, vagy később álltak apácának vagy fogadalom után próbálták ki a szexet. Ez tény, a hívők, meg pontozzanak, én csak leírtam a valóságot.
2021. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem feltétlen döntés kérdése.Nekem van egy kolléganőm nem valami szép(finoman fogalmaztam) és még szűz 40 éves.Valószínűleg már nem is lesz pasija.Régóta együtt dolgozunk pár éve még akart gyereket arról már lemondott.Félénk otthonülő típus.Főiskolás de ennyi idősen ha eddig visszahúzódó volt már egyre romlanak az esélyei.Amúgy meg tudom érteni.Pasiként nekem is csak 1 kapcsolatom volt amúgy meg prostikhoz jártam most 46 vagyok.Önbizalom teljes hiánya mindkettőnknél de mire is lenne?Ja és ismerek nála sokkal csúnyább vagy extrém kövér hölgyeket is nyilván hasonló cipőben járnak... Szóval ez nem feltétlen döntés kérdése.
2021. febr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%
Igen, mert az ilyennél mindig baj van fejben.
2021. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira, amennyire te egy örökké szűz férfit, pusztán ennyiből, háttérinfók ismerete nélkül. ;)
2021. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem ítélkezzem!

F

2021. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#15 Tehát semennyire, értem.


Köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 23. 09:25
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érint, szóval nem érdekel. Mindenkinek maga dolga, hogy mit csinál vagy nem csinál az ágyban.
2021. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ítélem el és nem is akarok beleszólni! Soha nem értettem azokat az embereket, akik a mások életével vannak elfoglalva még akkor is, ha az rájuk semmilyen hatással nincsen.



"Igen, mert az ilyennél mindig baj van fejben."


Az aszexualitás nem betegség, csak egy szexuális irányultság, ugyanúgy, mint például a homoszexualitás.

De ha baj is lenne ezeknek az embereknek a fejében, akkor sem tehetnének róla. Akinek van valamilyen problémája, azt elítéled? Nagyon "szép" dolog...

2022. máj. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Attól függ miért maradt szűz.

Ez szerintem egyáltalán nem mindegy. És igen, van olyan ami miatt -ha el nem is ítélném-, rossz véleménnyel lennék róla.

2023. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!