Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oldalon találhatnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon találhatnék ilyen partnert?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, szexpartnert keresnék támogatásért cserébe.

Megbízható oldalt tudnátok ajanlani?

Rosszlanyok kizarva, diszkrét oldalt keresek.

Kulturalt, udvarias, idősebb férfi személyében.


2021. febr. 23. 13:32
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
84%
mért nem mész el dolgozni?tényleg ma már minden második csaj k..urva?
2021. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
61%
Na az első hozzászóló kimondta a NAGY IGAZSÁGOT! ÖRÖK DICSŐSÉG az 1-esnek!
2021. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
28%
Könnyű pénzt keresniük a nőknek, elég szopniuk, meg puncit mutatniuk, kicsit lovagolniuk és mindjárt kapnak pénzt. A férfiak meg kénytelenek munkából, vagy segélyből élni, meg tengődni, mert nincsen puncica alattunk, amiért mások pénzt adnának nekünk.
2021. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Igazsagtalan ez ;)
2021. febr. 23. 13:43
 5/33 anonim válasza:
50%
de nem szégyelled magad ilyenkor a szüleid előtt?
2021. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
28%
Jafar azt mondja a mesében Aladdinnak, hogy szemesnek áll a világ abubu, mi meg mondhatjuk, hogy a mai világban a punciknak áll a világ, mert akinek puncicája van, annak könnyű az élet.
2021. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez izgalmasan hangzik, mennyi idős korig keresel? 42 f
2021. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

#1 Ez nem a te dolgod. Ha ő így akar pénzt keresni, egy pasi meg pont akar egy zoknit amibe néha beleélvez, akkor nem a te dolgod elítélni. Lehet mondani hogy minden nő kva, de a kereslet és a kínálat egymást határozza meg, szóval ha szerinted a nők nincsenek rendben, akkor megsúgom, a férfiak se. És emlékezetem szerint nem úgy tette fel a kérdést hogy "szerintetek helyes-e...", ergo nem erkölcsi kioktatást, és nem egy idegen ember véleményét akarta hallani. Nagyon megy a fröcsögés, de belegondolni hogy mi oka van annak hogy egy nő a teste árusításáig eljut, az valahogy nem megy. És ha nincs mögöttes traumája, nincs apakomplexusa, nincs semmi baja, csak könnyű pénzt akar, akkor sincs semmi közöd hozzá. Ő megtalálja a sugar daddyjét, te megtalálod az erkölcsös kis asszonykádat, minden ember más, de mindenkinek van egy hozzá valo társ jelöltje. Az hogy ő hogy él, nem fog téged befolyásolni.

Kérdező, az a helyzet hogy ezt szerintem legjobban élőben lehet. És nagyon szerencse kell hozzá. Apum azt mesélte hogy egy haverja a kondiban szedett össze ilyen csajt, de hasonló munkahelyi sztorit is hallottam már. De szerintem neten rengetegen hazudnak, és nem akarnak ilyen kapcsolatot, csak a kapuzárási pánikon kicsit enyhíteni azzal hogy jó csajok érdeklődését bezsebelik.

2021. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
De rohadt sok itt a túl okos, de irigy ember. A saját testével azt tesz, amit akar.
2021. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
33%
Jól van 9-es igazad is van, minden csaj úgy csinál magából szakadt, rohadt, büdös, k.u.r.v.á.t ahogyan akar. Amúgy meg tényleg irigy vagyok b.a.z.dmeg, mert nekem segélyből, meg kis fizetésből kell élnem életem végéig, mindeközben a kérdezőnek elég egy kicsit riszálnia a hátsóját és már kapja is a sok kanos, perverz f.a.s.zkalaptól a zsozsettát.
2021. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!