Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oldalon találhatnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon találhatnék ilyen partnert?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, szexpartnert keresnék támogatásért cserébe.

Megbízható oldalt tudnátok ajanlani?

Rosszlanyok kizarva, diszkrét oldalt keresek.

Kulturalt, udvarias, idősebb férfi személyében.


2021. febr. 23. 13:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
54%

10

Ez a te hibád. A jövőd a te kezedben van, nem rinyálni kell, hanem tenni a jobb fizetésért.

2021. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
ha komolyabban belevágnál ebbe és nem troll kérdés, akkor írj rám
2021. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
37%
Mi az én hibám? Talán csak annyi, hogy a kérdezőhöz hasonló nőkkel ellentétben én vastag farokkal a lábaim között születtem, oszt én nem tudok a farkamból élni, ellenben a nők jól élnek, hála szűk, kis, édes, zamatos, rózsaszín puncikájuknak. Amúgy meg a jövő a kezemben van ja, de tudod nem minden férfiből lesz politikus, milliárdos vállalkozó, vagy egyéb gazdag f.a.s.z. Meg aki szegény családból származik, nem akar illegális ügyleteket csinálni, mert becsületesen akar élni, az nem nagyon szokott meggazdagodni, meg luxus házban lébecolni. A gazdag férfiak általában nem a becsületről híresek. Én meg inkább maradok szegény, mint sem, hogy mondjuk a szíjjártó péterhez, vagy mészáros lőrinchez hasonló simlis, korrupt alak legyek.
2021. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Kiraly Tibor ez annyira nem könnyű, nehéz kiszűrni a megbízható férfiakat akik diszkrétan tudják ezt kezelni.

Nehéz meghozni a döntést hogy kinek merjél fotót küldeni magadról és kivel merj találkozni személyesen. Körültekintőnek és óvatosnak kell lenni.

Szóval ez nem ilyen egyszerű :) :)

2021. febr. 23. 14:07
 15/33 anonim ***** válasza:
59%

'Én meg inkább maradok szegény, mint sem, hogy mondjuk a szíjjártó péterhez, vagy mészáros lőrinchez hasonló simlis, korrupt alak legyek.'


Te döntésed, nyugodtan maradj szegény, de akkor ne siránkozz gyakorin. :) Csak magadat szégyeníted meg.

2021. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
65%
Illetve ne várd el másoktól, hogy szegények maradjanak, csak mert neked így jó.
2021. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Puncs.hu! Próbáltad már?
2021. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
37%
Nem várok el semmit senkitől, felőlem bárki lehet korrupt, csaló, hazug, és megtehet mindent a vagyonért, de én mindig undorítónak tartottam az ilyen embereket. Amúgy nekem sem jó, hogy szegény vagyok, szívesen lennék milliomos, csak nekem elég s.z.a.r a családi hátterem, szüleimtől sem számíthattam soha arra, hogy támogassanak és aki szegénynek születik és becsületesen akar élni, az többnyire nem gazdagodik meg.
2021. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
47%
Ja és sosem szoktam siránkozni. Nem az én műfajom a siránkozás.
2021. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%

Király Tibor, létezik homoszexualitás is. Egy hetero nő prostituált pont annyira vonzódik a jött-ment férfi kuncsaftjaihoz, mint egy hetero férfi egy másikhoz.

A melegek körében lehet rád kereslet, tehát hajrá, ne irigykedj, keress the is sok pénzt a nemiszerveddel!

2021. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!