Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hasonló élményetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hasonló élményetek? Hol volt? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel a nyáron szexeltünk Sarudon egy öltöző fülkében. Ő nekitámaszkodott az ajtónak, félrehúzta a bugyiját, de amikor a be akartam tenni neki, és a makkomat hozzá dörzsöltem elélveztem. Ő hátranézett, hogy akkor kezdjük e, majd megpróbáltam folytatni, de fél perc után a lány hátranyúlt és kivette, mert nem voltam elég kemény...
2021. febr. 23. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi a kérdés? Sültem-e már el még behatolás előtt? Nem. Csináltuk-e már fürdő/strand öltözőjében? Igen.
2021. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátom a kezdetekben elsült a behatolást előtt, de szólt és segítettem rajta hogy újra kemény legyen

igen szexeltün öltözőben többször is

2021. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megesik hogy a második már nem megy. Egyébként maga az hogy van második menet már egy különleges dolog. N
2021. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyikben sem volt még részem.
2021. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan élményre gondolsz amikor a pasi hamar elsült?

Igen volt többször is.

21L

2021. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy strandon öltözőben? Bár vonaton, magaslesen, vizibiciklin meg ezernyi helyen már igen, de pont strandon öltözőben még nem.

Hogy elsüljek idő előtt? Igen, volt már ilyen, na és? Nem mindig ugyanaddig bírja az ember, ha egyébként strapabíró vagy akkor semmi nincs abban ha egyszer-egyszer hamar pukkantasz. Majd legközelebb vagy a 2. menetre összeszeded magad. Egy állandó kapcsolatban ebben semmi gond (alkalmiban igen, ott nincs 2. esély).

2021. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!