Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt már hasonló élményetek?

Volt már hasonló élményetek?

Figyelt kérdés
13 évig élt az első macskám, egy szép nagy, izmos fekete-fehér kandúr volt. Egy pár hónap múlva a halála után az utcán találtam az egyik kuka mellett egy ugyanolyan fekete-fehér kölyköt. Már 3 éves, kandúr ő is, a jellemvonásai ugyanazok, ugyanazt a macskát kaptam vissza. Más is élt át hasonló élményt?
2020. szept. 8. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kutyával jártam így (pedig keverék, tehát azt sem lehet mondani hogy azért olyan mint az előző mert mind ugyanolyanok külsőre)
2020. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogadtam örökbe, hogy külsőre ugyanaz, jellemre viszont teljesen más - és nekem így könnyebb is.
2020. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem el kellett altatni a 16 éves daganatos macskámat. 2 napra rá egy egész macskacsaládot találtam zacskóban az árokparton, még a köldökcsonk sem esett le róluk.


Egyet megtartottam a négyből, ő ugyanolyan jellemre, mint az előző cicám, csak szürke és nem trikolor. De ugyanaz a bújós nagy maci, folyamatosan pofázik és dorombol. :D

2020. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!