Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Debrecenben a Jázmin Thai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben a Jázmin Thai Masszás szalonban találkozott már valaki happy finish-el?

Figyelt kérdés
A kérdés egyszerű, személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem pedig kamu tagadásra, meg a szomszéd unokaöccsének sztorijára.

2021. febr. 24. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Sajnos van. Ezt biztosra tudom mert a férjem járt oda és kiderült, hogy csak emiatt!
2021. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Költözzetek Kecskemétre, itt nem tudok ilyenről... :D
2021. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hali , esetleg milyen felesz csomagot kell kérni hogykapjunk happy finish-t is ? vagy azt mindig szoktak -vagy csak ritkán ? , és fiatalabb korosztálynál is szokták ?
2021. nov. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hali megint én vagyok , még annyi kérdésem lenne hogy mennyire idősek ott a dolgozók ? , és ha mégis van happy finish akkor fiatalabb csinálja vagy azaki éppen maszirozott ?
2021. nov. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?

Foglalkoznak yoni / lingam masszázzsal?

2022. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2023. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Abszolút van ilyen.

Bár hozzá kell tenni, különböző esetek vannak.

Első alkalommal magamon hagytam az alsót, semmilyen ráutaló jel nem volt.

Második alkalommal már csak egy törölközőben voltam, végig oda nyúlkált, és mikor hátrafordultam, megfogta a farkamat és mutatta hogy 5ezerért kiveri.

Szóval előfordul a happpy finish

2023. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es ez hol volt?
2023. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen volt a verés, mennyi idő, melyik nő?
2023. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!