Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett kb társadalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett kb társadalmi elvárás azt hazudni, hogy nem fontos a méret?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy a nagyobb jobb és az átlag méret is kevés a nőknek, mégis azt "kell" hazudni, hogy jó a kicsi is. Értem, hogy igazságtalan, mert senki nem tehet róla, hogy nincs nagy farka, de attól még az lesz a jobb a nőknek.

2021. febr. 24. 19:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
92%
Megint kezdi...
2021. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
73%

Szokásos PC hazugságok:


- a pénz nem számít

- a mellméret nem számít

- a belső fontosabb, mint a külső

- a méret nem számít



Mindenki szereti magát megkülönböztetni az átlagtól, akinek számít a pénz, a mell, a külső, a méret, és persze a vége az, hogy mindenki ugyanazt fújja.

2021. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
90%
Miért menő hazudni hogy 23 cm-es a frkad aztán meg ha írok hogy mutasd a farkad de úgy hogy vonalzóval meg rávágod hogy "bzi vagy nem kapsz képet!"??
2021. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a nagy pl fáj. A vad szexet szeretem, amit egy nagy mérettel nem tudok megtenni. Mert fáj. Napokig. Egy 14 centis sokkal jobb (nekem), ahol gondolkodás nélkül lehet vadulni, mert nem lesznek kellemetlen követlezményei. Ez alapján: ne általánosíts!!
2021. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:
#3 Ezt ne tőlem kérdezd. Én nem szoktam hazudni a méretemről (eleve minek? Attól nem lesz nagyobb) és nekem nincs 23cm.
2021. febr. 24. 19:51
 6/91 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az átlagos jó csak 14-16 között. Néha a 16 is túl nagy és fájdalmas néhány póz. Szóval a vastagság fontosabb, de abból se jó a 5,5-6 cm átmérőjű, be se férne.


És jelentettem a kérdést, mindig ugyanaz, erre már válaszoltam vagy 5x

2021. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
20%

3: elég sokat beszéltem már nőkkel, és sosem kért egyik sem fotót a farkamról. Az sem, akivel egyébként találkoztunk és negyed óra múlva már benne voltam.


Aki fotót kér, arról a végén mindig kiderül, hogy meleg. Ennyire egyszerű

2021. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
96%
Számít a péniszméret, ha tényleg kicsi, viszont az olyan elég ritka. Az, hogy 13 vagy 16, szerintem édes mindegy.
2021. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 A kérdező kommentje:
#6 Jelentsd, ha ez tesz boldoggá. Ez az első ilyen kérdésem.
2021. febr. 24. 20:01
 10/91 anonim ***** válasza:
93%
8: a 13-16 lehet, hogy minegy, és a 22-es meg a legtöbb csajnak túl sok (azért nagyon kevés a size queen, bármit is dumálnak), de eddig egy nő sem mondja, hogy az átlag kategória alja és teteje között ne lenne különbség
2021. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!