Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy NORMÁLIS ÉLETVITELŰ roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy NORMÁLIS ÉLETVITELŰ roma férfi milyen az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem, nem a putrikban 10en előkre gondolok. Azért emeltem ki, hogy ne jöjjenek a rosszindulatú kommentek.
2021. febr. 24. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem MINDEN NORMÁLIS ÉLETVITELŰ pasi jó az ágyban!!
2021. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem volt már és uralkodó típus volt de én sub nőként elvoltam így is.alap volt h mindennap sex volt és minden sexnél cumiztam soxor közbe fenekelt is.és nemcsak sexben hanem mindenben ő volt az irányito.azt is megszabta h csak szoknyába lehetek mert nőknek ez a fajta öltözködés való.
2021. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12 ugye tudod hogy ez nem csak cigány dolog 😂😅 mondhatni ez konzervatív szemlélet mód magyar családok közt is vannak ilyenek

De még nagyon sok kelet ázsiai népcsoportok közt is pl japan kina Korea Vietnam stb

Íreknél és skotoknál is lehet látni spanyoloknál még többet

Ahogy mondtam ez konzervatív eszme és bocs de ha lehet választani hogy olyan nadrág ami bele vág a barátnőm fenekébe meg a tevepatájába is az egész feneke kiformálódik rajta de még a bikini vonal is és egy tényleg szép nőies divatos szoknya között amire még a járókelők is azt mondják fuha csinos no akkor nyilván a szoknyát fogom preferálná de persze barátnőm sem az a nő lenne aki ezt másképp gondolja... 😅

Az eroltetes egy kapcsolatban az régen rossz az megint más hogy felvilágosítód kizökkented meg tanítod a dolgokra (ez oda vissza is)

2021. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!