Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktathatnám le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktathatnám le a barátnőmet a spontán szex megkívánásról?

Figyelt kérdés
Múltkor köntösben jöttem ki a fürdőből, elém térdelt, széthúzta a köntöst és izgatni kezdett, alig tudtam leállítani. Sok más hasonló próbálkozása is volt már. Nekem a szexhez kellenek bizonyos előkészületek, csak úgy spontán nem megy. Szerinte kevés a szex, de nem akar új időpontot megbeszélni. Ma este már azzal állt elő hogy szexuál pszichológushoz kell mennünk. Pedig csak vissza kéne fognia magát, normál embernek elég a szabályosan elosztott heti 2.... de nincs kedvem erről senkivel órákat beszélni, főleg nem vele. Szóval mit tegyek? Hogy állítsam le? 28F
2021. febr. 25. 17:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%
Normál embernek elég A NAPI 1 SZEX! Mondom ezt 40 évesen. Húszonévesen ennél több is!
2021. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
És spontán szoktunk. Nem is értem ezt a megbeszélés dolgot... Te komolyan beteg vagy!
2021. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Lazy Lover ***** válasza:
78%
nem tudom de nekem kell napi 2 minimum akkor keress olyan csajt aki be éri kevesebbel
2021. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Vele szeretnék együtt lenni 😉
2021. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
szakítsatok. nem illetek össze
2021. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

A heti kettő, a napi kettő, és a havi kettő is normális, csak egyezzenek az igények. Nem az a kérdés, hogy mi a normális, hanem az, hogy nem egyezik a libidótok mértéke.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is elég a heti 1-2.

2021. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%

"de nincs kedvem erről senkivel órákat beszélni, főleg nem vele."

egy élmény lehet veled az élet. a tartósan kielégítő szexuális élethez sok beszélgetés szükséges.

2021. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
33%
Te csak szeretnéd hogy barátnőd legyen.
2021. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%

"Múltkor köntösben jöttem ki a fürdőből, elém térdelt, széthúzta a köntöst és izgatni kezdett, alig tudtam leállítani. "

Küldd hozzám ezt az áldott női teremtést, MOST!

2021. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%

Jezusom beteg vagy.

Nem illetek ossze.

Spontan szex a legjobb.

2021. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!